reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

u mnie nabiał to podstawa diety, więc mam nadzieję że Maluszek nie będzie miał alergii na białko mleka krowiego i będę mogła dalej objadać się serkami i jogurtami...

A jeśli chodzi o słabą kawkę to pewnie wszystko zależy od Maluszka. Trzeba obserwować jak zachowuje się przy diecie mamy.

Ooo Miotlica widzę że mamy ten sam termin :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam pytanie kiedy wyszliście na pierwszy spacer?
Czy werandowaliście dzieci przy oknie/ balkonie?
U mnie pogoda jak dotąd była do bani strasznie wiało, albo padał deszcz albo śnieg.
Dziś zaczyna się robić pogoda jest zimno ale trochę słonka wyszło.
Dziś postawię wózek przy okienku a jutro jak pogoda się nie zmieni to wyjdziemy na spacerek.
Mam taką nadzieję że pogoda nie zrobi nam figla.
Ja przez te siedzenie w domu mam już pomału doła.
:wściekła/y::-:)-:)-(
 
mamusia ja wyszlam pierwszy raz przed dom jak Szymus mial 8dni na 7min,bez wozka trzymalam go na rekach.Na drugi dzien na 10 potem 13,15 i tak coraz wiecej.Potem mielismy przerwe ze 3dni a moze 4bo wialo i padalo.
W srode juz bylismy 1h.w czwartek mielismy go na zakupach.
wczoraj nie bylismy bo mial kolki potem spal jak wstal znow kolki a potem juz bylo pozno i ciemno,dzis strasznie wieje chyba nie pojdziemy:crazy:.

dzis w nocy nareszcie spal budzil sie na jedzenie.
dzis patrze mu do noska a tam"koza" myslalam ze mala wzielam aspirator i do dziela,a tam taka wielka "koza" chyba ja wiekszej nie mialam:-D.

sprawdzalam juz kilka razy czy cos ma ale nigdy nie mial a dzis taka niespodzianka:-D
 
Cześć Dziewczynki
wpadam tu jak po ogień;-) bo nie mam za bardzo na razie czasu, a mam chyba problem z mała, a mianowicie:
- chodzi mi o pępek, Nadia ma 10 dni a on nie odpada a dziś zauważyłam że z jednej strony jest trochę czegoś zółtego i boję się czy to nie jest ropa:-( Czy któraś z Was tez tak miała? Kurcze martwi mnie to od rana, a dziś sobota więc sie nie dodzwonię do żadnej przychodni
- i jeszcze jedno: czy Wasze maluszki też mają często czkawkę? moja ma kilka razy dziennie i nie wiem czy coś z tym robić, szkoda mi jak sie tak męczy:-( Pytałam w szpitalu i położnej jak była ale one mówią żeby nic nie robić, że to nie z zimna i można co najwyżej przystawić do piersi, tylko że moja nie ciągnie cycka i muszę sciągać mleko i karmić ją z butli. Dopajać niczym nie kazali

Poradzcie mi co z tym pępkiem bo się martwię
 
Kitki moja mała ma 24 dni i pępek jeszcze nie odpadł i nadal mocno sie trzyma.Był u mnie pediatra i powiedział za pewnie miała gruba pępowine.przemywam jej spirytusem przy kazdej zmianie pieluchy.
 
reklama
Może to dziwnie zabrzmi, ale moja położna kazała też sprawdzać czy pępek nie pachnie brzydko...bo jeśli tak to znaczy ze sie dzieje jakiś stan zapany...
 
Do góry