reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ola to z juli złosnica, moja Zoska na razie nie pokazuje takich scen, raczej mało w niej agresji, moze dlatego ze w przedszkolu dzieci tak robia a ona powtarza
 
reklama
Kuba się złości jak coś nie idzie po jego myśli, ale zazwyczaj udaje mi się to opanować ;] za to jak usiądę to Kuba zaraz przylatuje i mnie ciągnie za spodnie że mam wstać i prowadzi mnie do swojego pokoju, nie mogę chwili posiedzieć :/
 
Olu Gośka takie sceny robi już od dawna. Głowa w dół, podwija usteczka, patrzy spode łba i jest ryyyyyyk. Jakby ją kto żywcem ze skóry obierał.
 
maniulka pamiętaj, że jak robisz herbatkę dla zdrowia, nie dla smaku to nie miód i cytrynę dodaje się po ostudzeniu do ok.40stopni ;] wit. C ginie w 60stopniach, miód też traci wartości w wysokiej temp.
 
Ola,to moga byc zeby lub...prboba charakterow i pokazania ze to JA (czyli Julianka) jestem tu najwazniejsza;)

Julita tez sie zlosci ale wyciszyla mi sie odrobine z tymi histeriami-mysle ze to bylo chocby przez zeby-brakuje jej juz tylko 4 zebow czyli trojek.
 
tak,tak miod rozpuszcza sie w lekko cieplej wodzie,nawet w letniej.
Mama nam kiedys zapodawala z bratem taki eliksir po przebudzeniu przez 3 m-ce z bratem jak bylismy mali i dobrze to
dzialalo-mniej chorob w okresie jesienno-zimowym.I to letnie bylo wlasnie.
zdrowka dla marti:)
 
ślicznie, gratki dla Anusi
Zosia ostatnio wszystko liczy i nowe słowa to trzi, dwa, a jak sakacze to mówi hopa, ostatniio nawet złozyła takie zdanie tata oć bam dzidzi czyli tata choc bawic się z dzidzią bo ona na siebie mówi dzidzia, mówi też guzik i loki i kukuka czyli kukułka to tyle z nowych słow, ale już zna ich coraz więcej, a no i zapomniałam ze mówi też dziaba tj żaba
 
Jejku to Majka umie baaardzo dużo słówek, nie chce mi sie wymieniac, ale z takich ciekawszych i trudniejszych to mówi lary-okulary, Atuj-Artur, ajen- amen, no i zwierzatka rozpoznaje perfekcyjnie ciagle tylko koko-kura oczywiscie, hauhau, muuu, dziaba- żaba tak samo jak Zosia mówi, pipi- myszka, klaszcze jezykiem na konika no duzo tego.
A poza tym nie chce krakac ale jest po porstu cudowna, co prawda rozpie**rza cały dom szybciej niz kiedykolwiek, ciagle na stól wchodzi i sie z niego zsuwa tyłem lub skacze jak widzi ze ktos jest w poblizu i trzeba ją łapac- mowie wam jakie mamy przyspieszenie teraz :):) Ale jest przy tym taka słodka, słucha mnie, oprocz uciekania na spacerach to jest aniołek, jak cos prosze zeby mi dała to przynosi, jak ją kąpie np i każe jej odchylic głowe do spłukania to grzecznie to robi, mało płacze, ciagle daje buziaki i praktycznie non stop biega i sie smieje- az sie zastanwiam skad ma tyle siły, bo naprawde przysiegam o ile tylko nie je to biega w kólko, tanczy, bawi sie i sie śmieje w głos co chwile. Takze jest super poki co
 
reklama
Gosia, to tak jakbyś też o mojej Adzie pisała. Ona tez ma takie radosne usposobienie :tak: Ada sporo mówi po swpjemu, ale coraz więcej słów zaczyna jej "wychodzić" po naszemu. Do perfekcji opanowała słowo piesia=pies :-) A ostatnio spodobał się sie odgłos pociągu i wola ciu ciu (ciuch ciuch):-D
 
Do góry