reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

No mi się udało :-)ale powiem wam dziewczyny że ostatnio mam dziwne mysli czy by czasami jakiegos rodzeństwa Marti nie sprawić,bo Maciej to w sumie kawał konia jak dla niej ani do zabawy ani do niczego wręcz ostatnio widzę że on ma jej dość,ona by chciała się z nim bawi,powygłupiać a on nic,wygania ją ciągle z pokoju i ta moja Marti taka bidulka,jeszcze te norki w chałupach tylko siedzą,żadnego kontaktu z dziećmi :-(
 
reklama
maniulka to bierz się za robotę, dzieci i pieniędzy nigdy nie za dużo ;-)
Ola ale z Tymka fajny gość i jaki duży. Ja oprócz Zośki mam jeszcze 14 latka w domu więc też różnica duża
 
maniulka to bierz się za robotę, dzieci i pieniędzy nigdy nie za dużo ;-)
Ola ale z Tymka fajny gość i jaki duży. Ja oprócz Zośki mam jeszcze 14 latka w domu więc też różnica duża


łoł 14-latek powiadasz no to rzeczywiście dożą różnica hi hi masz racje z ty ze Dzieci i Pieniędzy nigdy nie za dużo;-)/chociaz dzisiejsze Zycie jest mega drogie mój babel pije jeszce mleko modyfikowane i niby pije 2-3 razy na dobę to i tak na same mleko kasy idzie pampki do tego musi mies\c prawdziwki bo dupa za delikatna i odparza mu sie po innych sprawdzaliśmy naprawdę sporo podróbek innych tanich firm i lipa...teraz szkoła wyprawka dla dziecka 5klasisty mega kosmos droga zresztą same wiecie macie tez starszaki w domku i teraz jak by mi jeszcze jedno doszło dziecię to bym chyba miała domowe przedszkole ... ale może może;-) kiedyś w nie dalekiej przyszłości kto wie wszystko możliwe

Miałam zapytać o problem jak dla mnie kupkowy:zawstydzona/y:
Tymek robi bardzo rzadko kupy sa one twarde jak kamień pije duzo naprawdę ale żeby zrobić kupkę to dla niego ogromny wysiłek dawałam mu taki syropek lactulosum ale działa tak sobie śliwki tez niezbyt...Ja jak byłam malutka miałam ten sam problem do 6roku życia:zawstydzona/y:

Tymek mój ma afty!!!!całe podniebienie i usta wiecie może czy aftin jest na receptę ja już nie pamiętam mam w domu znalazłam ale już po terminie!

zawsze po mleku jak pije to go tak wywala no masakra jakaś może lepiej podejsc z nim na dyżur...co jak myślicie ja już się boje bo to go boli jak on je
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ivaz wiesz co nigdy nie myślałam o więcej niż dwójeczce,sama jestem zaskoczona tym co mi ostatnio po głowie chodzi zobaczymy pożyjemy :-)
Tymuniek masz rację ze dzieci kosztują w każdym wieku,a co do aftinu nie pomogę nie mieliśmy tego problemu więc nigdy nie kupowałam.
Ps jako moderator połaczyłam twoje posty zeby nie było bałaganu,jak coś zapomnisz i chcesz dopisac to wystarczy zrobić edycje,bedzie przejrzyściej

A na zatwardzenia polecam kukurydze konserwową
 
Ivaz wiesz co nigdy nie myślałam o więcej niż dwójeczce,sama jestem zaskoczona tym co mi ostatnio po głowie chodzi zobaczymy pożyjemy :-)
Tymuniek masz rację ze dzieci kosztują w każdym wieku,a co do aftinu nie pomogę nie mieliśmy tego problemu więc nigdy nie kupowałam.
Ps jako moderator połaczyłam twoje posty zeby nie było bałaganu,jak coś zapomnisz i chcesz dopisac to wystarczy zrobić edycje,bedzie przejrzyściej

A na zatwardzenia polecam kukurydze konserwową

właśnie dziś mu dałam ;-)ale nie myślałam ze będzie robił kupke po tym:tak:
 
Kuba też pije mleko modyfikowane, ale tylko raz dziennie 180ml więc puszka starcza mi na jakiś miesiąc ;] a aphtin jest bez recepty

ja kiedyś chciałam dwójkę, a teraz myślę żeby przy jednym zostać ;] choć na pewno weselej byłoby z dwójką, jak na razie Kuba daje popalić za dwoje, więc może i będzie jeszcze jedno, ale w dalszej przyszłości :)
 
Agnesia dzieki za info w sprawie Aftinu właśnie mąż pojechał zakupić ale tak na moje oko powinnam chyba udać się do lekarza Mój bąbel śpi u na ładnie świeci słoneczko:-DJestem aktualnie podczas przeprowadzki na nowe sliczne mieszkanko i juz nie moge doczekać się kiedy tam zamieszkam;-)pakowanie gratów przerażające ale wraca mój starszak z wakacji to pomoże mamie Starszy syn jest bardzo pomocny robi duzo i potrafi wszystko mam z niego bardzo duży pożytek;-) nie wiem czy wam wcześniej wspominałam ale starszy syn nie jest moim biologicznym dzieckiem;-)Od 4 roku zycia wychowuje go razem z mężem czyli już 7 lat Matka jego go zostawiła i wyjechała sobie za granice i do dziś dowodzenia ani widu ani słuchu o niej zresztą matka nie można jej nazwać to tak w skrócie.
 
jak mu teraz ten płyn nie pomoże to jutro jest poniedziałek i można iść do lekarza

to dobrze, że miał się kto chłopcem zaopiekować, inaczej pewnie trafiłby do domu dziecka, a tam to raczej już nie byłby taki grzeczny
 
Tymi ma nawet te afty od strony zewnętrznej na ustach jerzyku i podniebieniu Kupiłam mu taki fajny bidon boba budowniczego wyprzałym go ale po czasie tak sobie pomyślałam ze może od tego bidonu tak mu się stało:baffled: Kiedyś miał raz chyba afty ale to w środku i tak musiało chyba go piec ze darł się niemiłosiernie przy karmieniu i trzeba było cudować z jedzeniem żeby go nie drażniło wtedy dostaliśmy jakiś lek do aftinu ale juz nie pamiętam a i lekarz mówił żeby tytko wodę dawać do picie...i tak dla własnego spokoju pójdę jutro do lekarza.

Bartek starszy synio nie trafił do domu dziecka bo jego ojciec nigdy w życiu by na to nie pozwolił ja zanim poznałam swojego M. to juz wiedziałam ze ma bąbla;-) jestem takie zdania ze dziecko samo na świat sie nie pchało tak wiec dzieci nie sa niczemu winne prawda :-)
 
reklama
Do góry