reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
może i przez zęby, ale 2kg! ja się już każdej choroby doszukiwałam :-( ale wyniki ma ok, jest zdrowy, rozrabia za dwóch, więc jestem spokojniejsza ;-)
 
Skoro mówicie, że ok z wagą to fajnie:-D wzrostowo to kupuję na teraz ciuchy na 74. ale... kupiłam jej piżamki w tesco - bo są szczuplutkie i i dla nas super i kupiłam 9-12 miesięcy i nogawkami mogłabym ją owinąć dwa razy...:sorry2:
 
ja ostatnio jak byłam w anglii to wszystkie ciuszki na wiosnę i lato małemu kupowałam na 18-24, a piżamkę z earl days kupiłam w 2paku i chyba założę mu ją za co najmniej rok jak nie lepiej :eek: z kolei koszulka na kr. rękaw z tej samej firmy jest w sam raz już teraz :baffled:
 
U nas tez 74 i to już strasznie długo,powiem wam ze te ciuszki na sprzedaż raczej by sie nie nadawały widac w nich zużycie na maxa,a rajstopy:szok:ciągle dokupuję nowe bo te takie brzydkiesię porobiły
 
Justyna, maniulka, u nas też jeszcze najczęściej 74 cm, chociaż niektóre są już ubranka przykuse i dlatego większe ubieram, ale podwijam rękawy czy nogawki :) Justyna ja te piżamki też mam w tym rozmiarze, na Adę są ok :)
 
Oliwier mnie odrzuca już:-:)-:)-( dziś rano nie chcial już nawet ssać za bardzo piersi:-( pociumkał chwilę i koniec:-(a inne jedzenie to zjadł aż mu się uszy trzęsły:-(
miałam go i tak odstawiać ale za miesiac aby ten sezon choróbskowy minął:-( zobaczymy czy jutro pociągnie z rana- ciągnie tylko jak jest taki zaspany..:-(

czuje sie odrzucona...:-( mimo ze myślałam nad odstawieniem ja sama bo odchudzająć się nie jest to wskazane no i nie mogłam jeść większosci warzy tych uczulających(takie plamki mu wyskakiwały,choc teraz juz mniej,chyba przechodzi),to jednak jest mi przykro:-( ale rok był..:-)
 
reklama
my nosimy rozmiary od sasa do lasa:-)
Czasem zdarzy sie 74 ale np czesc rzeczy ma 86 albo 12-18 mcy i sa OK.Ogolnie jednak 80tki.
 
Do góry