reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ja chodzę też prywatnie, bo pani dr w przychodni doszukiwała się wciąż chorób u mojego Kuby, a on jest okazem zdrowia pod każdym względem :-p do przychodni chodzę tylko na szczepienia, ale mimo wszystko żeby się u nas zarejestrować nie ma problemu, nie pytają się o nic, nigdy nie spotkałam się z problemem żeby nie chcieli kogoś zarejestrować albo żeby musiał czekać tydzień, co najwyżej jeden dzień ;-)
 
reklama
Jeżeli mogę to i ja dodam że nam też pani doktor proponowała na zmianę czopki i syrop bo czopki są bezpieczniejsze dla brzuszka . Ja nie dopuszczam żeby temp doszła dalej niż 38,5 owszem jest różnie ,ostatnio Niko miał na termometrze elektronicznym 38 ale czuję oddech gorący jak diabli czoło masakra no nie myślę i zmierzyłam mu rtęciowym a tam 39 o w mordę i od razu syrop więc ja nie czekam i po 38 daję syrop lub czopka.
 
Kurcze,aż się boję dzisiejszej nocy, Marysia zwymiotowała cały obiad.Cała się trzęsła z gorączki,dałam jej czopek paracetamolu ale on tak sobie jej zbija.Lepiej działa na nią ibum w syropie ale ona strasznie go nie chcę .Teraz usnęła , mam nadzieję że jak się obudzi to nie bedzie wymiotować.Ostatni przecież przez te wymioty to skończyło się szpitalem.:-(
 
Iwona w aptece dostaniesz antywymiotne kropelki homeopatyczne nie pamiętam nazwy ale są dosyć dobre,jej zeby tylko nie szpital :baffled:
KasulkaW tak zgadzam się rtęciowe są lepsze niż elektroniczne no i zgadzam się że temperaturę zbijamy powyżej 38
 
Jak u nas Oliwier nie chciał pić syropu to juz na przymus mu to wpuszczałam strzykawką albo ta miarką od Nurofenu.. łyżeczką to w życiu by nie zjadł:-:)-(
niestety wolałam aby sie podarł niż aby nie przyjmował leku-ale serce się krajało:-:)-(
Iwona trzymamy kciuki.. Biedna Marysia:-(

Maniulka też się zgadzam że rtęciowe najlepsze- ma takie 2 w domu. Przegapiłam jak wycofywali je z aptek i nie zakupiłam aby mieć w zapasie:-( teraz nigdzie już w PL ich nie ma, a byajmniej nie w moim rejonie:-( nasz elektroniczny jest do pupy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ja rtęciowy zbiłam jak na złość, ale w aptece są termometry z alkoholem jakimś w środku i są też dobre. Elektroniczny chyba musi sporo kosztować by był dobry.

iwona - trzymamy kciuki by się poprawiło.
 
a mój mały rozrabiak jest mistrzem w przytulaniu, cały czas tuli się do misia, jak miś się znudzi przychodzi do mnie i przytula się do mojej nogi, biorę do na ręce i się wtula we mnie, później przytula się do podłogi i tak kilkanaście razy dziennie, taki przytulniasty, a taki łobuz :-D

a propo wagi mojej koleżanki syn dziś skończył 3m i waży... 8kg, normalnie za miesiąc przerośnie Alana Marleny ;p, jednak się cieszę, że mój choć przez chwilę był mały :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry