reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Obie chore z Julita:nerd:
Julek kichala i kaslala od w sumie piatku wieczorem.
zawolalam pediatre z rejonu na wizyte domowa.Oczywiscie nie chcialy mi zglosic,ze niby po adresie widza ze mieszkam 200m od przychodni to co za problem przyjsc.No wiec mowie ze jest problem bo ja tez chora a pogoda brzydka i nie chce dziecka ani siebie bardziej podziebic.I przyszla:tak:Osluchowo OK ale antybiotyk zapisala.Powiedziala ze z niewinnego kaszlu czesto u dzieci rozwija sie zapalenie oskrzeli a ze mala miala miesiac temu 3dniowke to jest oslabiona.Takze pierwszy raz lykamy antybiotyk-augmentin ES,narazie bez objawow ubocznych (ostrzegala ze moze byc biegunka lub wysypka i wtedy trzeba go bedzie zmienic).
Kurde,mialam sie dzis spotkac z 2 pozytwnie zakreconymi wariatkami (ale nie przyjaciolkami)-znajomymi z NK (podstawowka + studia) w knajpie,mialo byc tak milo-zawsze jest bo one sa optymistki i sie ciagle smiejemy.I dupa,siedze w domu i lezac czytam ksiazki.
Maz jest aniolem,kazal mi nic nie robic,jak wroci z pracy to ma sie zajac domem,poczta (allegro),mna i Juli-wierze bo juz wczoraj mu to dobrze szlo:-):-):-)czasem warto pochorowac,tylko planow szkoda.I z kolega z pracy i jego 3 mies mlodsza od Julity corka mialam sie spotkac,i do znajomych z Juli mielismy wpasc.Caly tydzien sie zwalil.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
8kg to chyba dobra waga jak na dziewczynkę, mam kuzynkę, która też była taka szczuplutka, teraz ma 10 lat i ma się świetnie i dalej jest szczupła, po tatusiu ;p
 
Do góry