reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Przykro ze Juli chora :-( zdrowka dla niej!! Mam nadzieje ze rano bedzie wszystko w porzadku. Moze skoro to tylko goraczka to przez zabki? Ja od 4 godzin w szpitalu na izbie przyjec z sasiadka, z nami wszystko ok,ale tak mi sie juz tu nudzi ze polaczylam sie przez komorke.jutro po7staram sie napisac wiecej
 
reklama
Mój syn ma białe plamy,przebarwienia od fluoru bo było go za dużo,stomatolog nam powiedziała że z roku na rok tego fluoru jest więcej ale w czym to nie wiem jakos niezrozumiale do mnie mówiła ich językiem a ja młotek nie zrozumiałam :-D:-D:-Dmówiła mi wtedy cos o pascie kredowej ale nigdzie takiej nie znalazłam,małej myję woda
 
Dla takich malych dzieci sa pasty z niska zawartoscia fluoru, kiedys o tym czytalam,ale nie pamietam dokladnie dlaczego. Na pewno nie jest to zwiazane z polykaniem pasty tylko z tym ze to sa zeby mleczne. Te pasty sa do 6r.z. Lub do pojawienia sie pierwszych stalych
 
Sara ja też bym sie wstrzymała z tym antybiotykiem,pamiętasz jak madzik dla Oliviera przepisali antybiotyk i okazało się że to była trzydniówka,moja pediatra uważała całe życie ze nawet do lekarza idzie się po 3 dniach jak gorączka nie ustępuje,a do 3 dni podawać dziecku leki na obniżenie oczywiście jak do gorączki nie dojdą inne objawy choroby

Ewa podaj inny środek przeciwgorączkowy zawierający Ibuprom,może na twojego syna nie działają leki z grupy paracetamolu
 
Maniulka,u nas bylo to samo co u madzik, po pierwszym podaniu wystapila silna reakcja alergiczna, a to byla trzydniowka,lekarz wymyslil ze to uszy chore... Zaluje ze podalam ten jeden raz antybiotyk
 
Sara, Adi też miał ostatnio trzydniówkę (trwała u niego 5 dni:rofl2:) I pamiętaj jak mierzysz temp w pupie to odejmuj 5 kresek, a paracetamol dawaj jak temp przekracza 38, bo wcześniej to organizm walczy z infekcją i taka niższa temperatura jest dobra dla maluszka:tak: No i podpisue się pod słowami dziewczyn, na antybiotyk za szybko, nawet jak to jest zaczerwienione gardło. Ja wtedy psikam małemu Tantum Verde i to pomaga:tak:
 
a u nas w sobotę było 7910....:zawstydzona/y:
i co zrobić zjada średnie porcje co 2-3 godziny, pije w nocy 2 razy plus rano i wieczorem mleko, podjada ciastka.... tylko że tyle łazi że szooook wszystko wybiega
 
reklama
Ojej to już trzeba pasty używać, my na razie myjemy taka silikonowa szczoteczką, która ja zakładam na palec i samą wodą przecieram
http://cokupic.pl/i/c_big240930.jpg Ivaz o tym myjecie zęby czy czyms innym bo to jest od 2 lat, ??? też już myślałam, żeby myc Gosi czymś "dodatkowym" zęby bo ma 7 sztuków ;-)
 
Do góry