reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
My dalej meczymy sie z tym zakażeniem układu moczowego:-( Dopiero 4 dzień w szpitalu a będziemy tam 7-10 dni. Znając nasze szczęscie to pewnie 10:-(
Podaja antybiotyk dozylnie..:-(

a ja albo się zatrułam jogurtem który stał za długo w pokoju w szpitalu,(zamkniety), albo załapałam rotawirusa ze szpitala.:szok::szok: sram dziś wodą:szok::szok: wymiotowałam rano jak kot.:szok:
Jesteśmy na oddziale alergologicznym gdzie sa dzieci z zapaleniem płuc, biegunkami itp.. Na szczęście salę mamy osobną i tylko 2 osobową , a z nami chłopiec który ma to samo i ma 9 miesiecy.
Bakterie się skolonizowaly pod napletkiem i stąd ta choroba:szok::wściekła/y: częściej mają ją tylko dziewczynki a tu kurna nie wiadomo dla czego na nas trafilo:wściekła/y: albo to od kupy albo jakieś inne schorzenie wewnętrzne. A przecież przebieramy go i kąpiemy normalnie:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
a u nas dosc rozbudowana wersja: "kosi kosi lapki, pojedziemy do babci, a od babci do dziadka, na czerwone jablka. kosi kosi kosiany, pojedziemy do mamy, a odmamy do taty, tam jest piesek kudlaty". Karolinka tez caly czasd to robi i sie cieszy. sroczka nie bardzo sie jej podoba, czeka tylko na " fruuu.....do nieba poleciala" i tylko wtedy sie usmiecha:))
 
Jak was czytam to twierdze ze jestem zacofana matka:-D
Kurcze,ja nic nie czytam,nic nie spiewam,od biedy pokaze "papa".Uwazam jakos ze na wszystko przyjdzie jeszcze czas a skoro mala najbardziej jest zainteresowana eksploracja przestrzeni to niech narazie tak sie "bawi".
 
reklama
Do góry