reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ivaz - Twoja niunia bardzo dużo umie :tak::tak::tak: mój to tak jak Eweliny - nie ma czasu, ciągle coś robi, gdzieś dłubie, przemieszcza się :-)
marlena - ja znam to samo tylko nie byłam pewna czy się mówi "łapci" czy "łapki" - rym do babci-babki ;-)
 
reklama
edis - bo Twoja to intelektualistka a nie sportowiec jak mój :-):-D:-D:-D mój nie ma czasu heheheh :-Dale super że Twoja niunia tak dużo umie :tak::tak::tak:
Iwona - gratulacje dla córci :-):-):-)
 
Iwona gratulacje dla Marysi!!
Edis zeby moj zrobil chociaz kosi kosi to bym byla przeszczesliwa..............moj nie ma czasu na takie pierdoly on woli konkrety:-D:-D:-D
 
my tez mamy lovi i niekapie,chociaz czasem jak jej dam picie w nim i juz wypije to ma mokrawa koszulke:rofl2::-DMoze jej z buzi kapie...
 
Ivaz-a co to jest "kokoszeczka..."?nie znam tej zabawy,cos mnie chyba we wczesnym dziecinstwie ominelo:-DTwoja Zoska jest bardzo zdolna i ile wy macie pomyslow,az podziwiam na te zabawy!

Ja szczerze mowiac nie przepadam za takimi zabawami "na zawolanie",ale cwicze z Julita to czasem (glownie papa,bo kosi-kosi rzadko i moze dlatego nie umie),zeby sprawdzic czy umie.Ona jest taka ruchliwa,ze aby wogole na mnie lukala to musze ja wstawiac do krzeselka do karmienia bo tak to mi zwiewa:-DTaki typ.

Iwona gratulacje dla Marysi:tak:

Ja wreszcie odwalilam "kawal dobrej roboty" i pozabezpieczalam gniazdka oslonkami oraz niebezpieczn narozniki w dcalym domu takie do 80 cm wysokosci-wyszlo ich 8:tak:Kupione to mialam dawno temu ale ciagle czasu nie bylo...Juz teraz bede spokojnie patrzec jak Juli bedzie chasac przy meblach.
 
Ja pamiętam tylko fragment "tu kokoszka dziobała" i pokazuje się na dłoń dziecka, a potem nie wiem co dalej i na końcu "fruuu poleciała" :-p może ktoś napisze całą zabawę oraz co się robi z rękoma? :tak:
 
Iśku ta kokoszka to chyba ta sama zabawa co sroczka kaszke ważyła ogonek sobie sparzyła....

co do kosi kosi to ja znam podobnie jak edis: kosi kosi łapco pojedziem do babci a od babci do taty tam jest piesek kudłaty.
 
reklama
U nas bez gorączki ale Ada ma znów katar. wytrzymala całe 2 tyg w żłobku. Katar jest wodnisty i biały, leci jak woda z kranu:-( Druga nocka zapowiada się fatalnie z tego względu :wściekła/y: Oszaleć można i widać że mała się meczy.
 
Do góry