reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja mysle ze nie ma reguły z tymi zabkami i rozwojem psycho-ruchowym...
Natomiast wiem ze z nauka mowienia jest inaczej.Moja cora ma ciezka mowe ,ale znowu gada w dwoch jezykach ...a zaczeła biegac pieknie na nozkach jak miała 10 miesiecy...moze ktos tam kiedys statystyyki zrobił ,nie pamietam juz...
no właśnie, mój Oskar za to jakiś szybki ruchowo nie był, ale za to jak miał 1,5 roku gadał jak najęty zupełnie jak dorosły człowiek z literką "r" pełnym zdaniami. Wiersz brzychwy klapał na pamięć więc miał wyjątkowo lekko mowę. A przecież mówią ze chłopcy mówią poźniej
 
reklama
magdalenka - to bardzo ładnie!!!
po prostu dzieci, które mniej wazyły muszą kiedyś nadrobić.. Jasiek widać najbardziej przybierał przez pierwsze 6 m-cy, a teraz się zatrzymał.
 
a my kąpiemy jeden dzień w Oilatum a drugi w żelu do kąpieli - do tej pory Mustela, ale się kończy i mamy Hippa - zobaczymy jaki będzie. też niczym nie smarujemy ciałka po kąpieli, jedynie buzię kremem nawilżającym bebe lub maścią z witaminą A lub kremem Oilatum :)))

Monika - z tą zgagą w ciąży to bzdura :)))
 
Ostatnia edycja:
gratulacje postępów u maluszków!!! same zdolniaczki marcowe :-)

Jasiek też robi postepy - od wczoraj zaczął się podciągac za co sie da, staje juz na nogi sam jak sie czegoś trzyma, ale oczywiście juz zaliczył przez to kilka upadków:eek:
aha, i dzis pierwszy raz jak mnie usłyszał w drzwiach, że przyszłam, to przybiegł do mnie z drugiego pokoju!:-):-):-)moja mordka uśmiechnięta:-)
 
Dziewczyny - a jak jest u Was z karmieniem piersią i zębami - pogryzły Was już dzieciaczki? Mój jeszcze ani razu mnie nie użarł - ale pewnie za wcześnie go chwalę i zaraz to nadrobi :)))
 
reklama
Do góry