reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dawno nas nie było, ale ogólnie to zębów nadal brak. Ada za to spaceruje w łóżeczku trzymając się szczebelek, raczkuje po podłodze, staje sama przy chodziku, włazi na bujaczek. Ogólnie to uwielbia stać na nogach, choc ja uparcie ja sadzam. Wymawia jakies swoje nowe słowa, karmi psa chrupkami i świadomie się złości :tak: Dziś kończy 8 miesięcy.
 
reklama
Alicja - szczypać rączkami? mój też nie raz się tak "bawi", zaraz mu odklejam ręce od mojej skóry :))))
 
Eveno nareszcie jestes!!!
Powiadasz ze Ada dokarmia Szoguna:-D:-D hehe swietnie to musi wygladac!!!
wszystkiego dobrego dla Ady z okazji skonczeniu 8miesiecy - niech sie zdrowo chowa :)

Moj tez sie swiadomie zlosci a jakie fochy strzela:shocked2:
 
maniulka, dobre z tymi zębami ;-)
gratulacje dla Majki!

Eve, ale się tu o Ciebie wszyscy martwili :tak: wszystkiego naj dla Ady - od "bliźniaczki" Julianki ;-)
Jula ostatnio usiłuje się wspinać - siedzę na fotelu, ona stoi przy mnie, łapie najpierw za spodnie, potem za bluzkę, ciągnie się do góry, nogę zadziera i wspina się na mnie :rofl2: jak to komicznie wygląda, jak taki mały berbeć wie, że nogą można się podeprzeć :-D
 
Jula kilka razy złapała mnie za cyca zębami - boli jak cholera, szczególnie te dolne jedynki... i też mnie szczypie - ale tak śmiesznie, bo jak ą mam przy cycu to ona tą rączką, co ją ma za moimi plecami, przesuwa po moich żebrach, czasem aż tak paluszki wciska pomiędzy... no nie powiem, żeby to było przyjemne ;-)
 
reklama
Do góry