reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ewelcia86 moja Drusia pewnie też wcześniej zacznie chodzić. Neska pierwszego ząbka miała dopiero po roku, a chodziła mając 10 miesięcy :-D Drusia idzie w jej ślady :tak:
 
reklama
Gratki dla Majki i innych dzieci za nowe osiagniecia:tak:Julicie juz chyba tylko chodzenie zostalo z umiejetnosci.No to czekam,nie?:-D
 
Drusia właśnie sama stanęła w łóżeczku :-D w końcu jej się udało - do tej pory chodziła w łóżeczku na klęczkach.
 
Mamy drugiego ząbka:-)
gratuluje!!!!

A co do zebow to slyszalam ze jak dzieci zdobywaja nowe umiejetnosci to zeby nie wyjda predko.
Chodzi o to ze nie razm np.wtedy kiedy dziecko zaczyna raczkowac wstawac i uczyc sie chodzic,ale jak widze to nie u wszystkich sie sprawdza.
Majka zaczela sstawac na czworaka,Julita raczkowac,Julianka stawac przy lozku etc a maja zeby!!!
 
to nie ciemieniucha!!!
Szym mial jak byl maly i uzywalam specjalnego szamponu az do tamtego tyg.bo mi zostalo to nie wyrzucilam tylko zurzylam.
Po tym bambino ma takie ........ nie wiem jak to nazwac.......chyba to nie lupiez.....ma takie pylki drobniutkie.
Musze sprawdzic jak wstanie czy dzis tez to ma.........

nom doktorka głowę oglądała i powiedziała, że to ciemieniucha
 
gratuluje!!!!

A co do zebow to slyszalam ze jak dzieci zdobywaja nowe umiejetnosci to zeby nie wyjda predko.
Chodzi o to ze nie razm np.wtedy kiedy dziecko zaczyna raczkowac wstawac i uczyc sie chodzic,ale jak widze to nie u wszystkich sie sprawdza.
Majka zaczela sstawac na czworaka,Julita raczkowac,Julianka stawac przy lozku etc a maja zeby!!!

a ja znów słyszałam ze im zeby poźniej wyjdą to dłuzej będą zdrowe, ale po swoim przykładzie wiem, ze to nie prawda, mi wyszły po roku i ciągle latam do dentysty, mam same plomby:-(, a mojemu mężowi wyszły zęby wcześnie, a nie ma żadnej plomby, do dentysty śmiga tylko na przegląd:-).
 
Gratuluje Wszystkim maluchom :-)
Ivaz i nas w rodzinie ta teoria tez się nie sprawdza mama moja miała późno niestety bardzo słabe były i szybko je straciła a tata miał wczesnie i do dzisiaj ma wszystkie swoje a ma już sporo latek,ja niestety mam zęby po mamie:-(
 
reklama
Ja nie wiem ile mialam miesiecy jak wyszedl mi pierwszy zabek,ale tez mam slabe juzkiedys o tym pisalam ze same plomby mam a 6 to juz wogole nie mam.
 
Do góry