reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
u nas ciągnięcie ostatnio trochę osłabło... z drapaniem nie było takiego problemu bo co chwilę mu muszę obcinać pazurki żeby naczyniaczka nie podrapał bo potem krwotok i babranie ...
 
ja myję Zoske w nivea 2w1 i niczym jej nie smaruję, nie widzę potrzeby ładować w nią chemii, jak do tej pory zużyłam pól tubki bepanthenu, jak wychdzimy na spacer smaruję jej buźkę kremem nivea na każdą pogodę i to wszystko.
 
Ja myje w Jonsonie na dobry sen,niczym nie smaruje już kiedys wypowiadałam się na ten temat że jeżeli niema takiej potrzeby to lepiej tego nie robić,skóra sama musi się nawilżać jak będziemy ją smarować ona się rozleniwi mimo że mam dziecko tarczycowe i jedno i drugie.Sucha skóra to u nich podstawa po tym rozpoznali u syna niedoczynnosć i lekarz pediatra i endokrynolog odradzili nam smarowania,nawilżania.
 
My i ciało i włosy myjemy mydełkiem bambino ;-)
co do "łupieżu" u dzieci to ciemieniucha. U nas ostatnio znowu się pojawiła, dostaliśmy od lekarki kropelki (mała tak się drapała po głowie że aż krew leciała) i godzinę przez kąpielą smarujemy łepek oliwką, potem dokładnie myjemy i wyczesujemy.
 
Bansik poszukaj pediatry na nfz i zapisz Igorka, szkoda, żebyś płaciła prywatnie i zdecydowanie lepiej było by żebyście chodzili do pediatry niż do rodzinnego.
My też chodzimy do przychodni na drugim końcu miasta, choć mamy jedną pod nosem. Gosia chodzi do tej samej pediatry co ja w dzieciństwie, mam zaufanie do tej babki i już. Wolę mieć dalej, ale jednak ten komfort, że tego lekarza już znam ;-)
 
a ja malego teraz myje mydelkiem bambino wczesniej mylam olilatum...smaruje po kapieli kremem nivea z mineralami...i tyle....jak jakies pojawia sie przygody skorne to w banleum...ale to jak naprawde cos sie stanie....


oliwka nie smaruje wogole...
 
reklama
ja myje w żelu Emolium bo na początku były rożne wypryski a do wody emulsja do kąpieli Emolium i tez już niczym nie smaruje chyba ze coś wyskoczy to krem specjalny Emolium.
 
Do góry