reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

u szczypaniu i drapaniu to mi juz nic nie mowcie!!!!
wiecie co mamy nowa zabawe:-D:-D:-Dszym juz kiedys z m i ze mna tak robil ale max 10min i koniec a dzis okolo 1,5h ja bylam padnieta a on jeszcze chcial:szok:
ganialismy sie w kolo stolu:-Don na czworakach i ja.
Super to wyglada jak on sie odwraca i patrzy czy ide za nim,abo cieszy sie jak szalony jak co powiem do niego,zaczyna tez szybciej mi uciekac jak slyszy ze jestem blizej niego.
m jak wrocil z pracy to znow chcial sie ganiac i pol godziny wytrzymalam:-p
 
reklama
ja kapie w nivea smarujemy oliwka co drugi dzien(m smaruje) a ja robie kaszke:-) wlosy myjemy w szamponie bambino,ale dzis zauwazylam ze Szym ma jakies dziwne wlosy po nim,takie piora...........i tak jak by lupiez mial:eek::eek:a stoja mu czasami ze szok!!
 
Tak,pisalysmy na priv o tym:tak:
Wiesz co,jak na lekarke darmowa na NFZ to w sumie polecam.Od razu mowie ze nie jest to jakis "wystrzal" bo ona jest raczej ostrozna z lekami i dziala na zasadzie "narazie poobserwowac" ale wydaje mi sie byc dosyc kompetentna.Przymajmniej na tyle,ze nie czuje potrzeby zmiany.Na priva wyslalam ci jej nazwisko,co by nie szafowac cudza godnoscia publicznie:-DZreszta ja mam te przychodnie swoja pod domem prawie,wiec ani mi na mysl szukac innego pediatry,lenistwo gora.No chyba ze masz kogos z polecenia innego,bo w sumie jakbys sie zawiodla dzieki mojemu "poleceniu" to byloby szkoda;-)
 
ewelcia identycznie jest z mają tylko ze ona ucieka mi do kuchni....a jak piszczy przy tym:)))a jesli chodzi o drapanie to kiedys tak mnie zlapala za nos ze paluszka mi do srodka wsadzila i drapla...:confused:poplakalam sie::eek:
 
ewelcia - no właśnie w dzień to tak za dużo nie je - 4 posiłki - 3 zwykłe, duże porcje i jedna (podwieczorek) raczej taka mniejsza i lżejsza. moze to przez to jedzenie nocne - jeszcze 2 razy po 180ml:confused:
te wałeczki na nogach to ma słodziaszne:-D
chociaż w sumie przez ostatnie 2 miesiące przybrał "tylko" 800gr, jak miał 6 m-cy to ważył 9600
 
reklama
ja po kąpieli niczym nie smaruję, bo J. jest juz zazwyczaj taki śpiący, że oczy trze i tylko jeść chce i spać... smarowania juz by nie wytrzymał
jakoś kąpiel działa na niego zawsze usypiająco, pobawimy się w wannie z 5 min, a potem zaczyna się tarcie oczu, ziewanie i juz mi ciężko go dokończyć myc...:sorry2:
bez względu czy zaczynamy kąpiel o 19 czy o 20....
 
Do góry