reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
my mamy szczepienie w najbliższych dniach, muszę tylko zadzwonić i się umówić...
Szymon mój na szczęście przystopowal z tym przybieraniem na wadze, ostatnio ważył ponad 10 kg i myślę, ze dużej różnicy teraz nie będzie-bo baaardzo jest ruchliwy i spala. Cieszę się, ze Wasze dzieci tak ładnie przybierają :-)
 
Mr Xawierek naprawde dlugasny:szok:;-)
A jak go mierzysz? ja sama malej nie mierze zawsze u lekarza i tam mierza od czubka glowki do pietki. wiem ze mozna tez mierzyc po calym cialku ale wtedy wynik wychodzi inny- dluzszy;-)
 
mordoklejka -też bym chętnie zobaczyła Wasze niunie i pokazała Wam zdjęcia małego, ale nie chcę tu na publicznym :tak:
 
reklama
Muszę się pochwalić - wczoraj dwa razy i dziś też jakoś dwa synek jak do mnie podchodził (raczkował) i wspinał się na kolana to mówił maa-maa maa-maa :D:D:D chyba tak na wpół świadomie bo sam nigdy tak nie ćwiczy a tylko jak do mnie podchodził :)))
z innych słówek to ostatnio ćwicz ADA, ADRA, ADNA, TATA też :))) i KOJ-KOJ jak zawsze :)))
 
Do góry