reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

W szpitalu chyba nie jest aż tak źle, nam położna w szkole rodzenia mówiła, że jeżeli ktoś nie chce karmić piersią to niech tego nie ukrywa tylko mówi wprost i niech przyniesie butelki i mleko do szpitala. Na pewno krzywo się gapią ale uszanują
 
reklama
No właśnie bo ja chodziłam z małym do chirurga androloga mój mały miał podejrzenie spodziectwa tak podejrzewała pediatra nie dają skierowania gdzie trzeba i nie pozwoliła nam ściągać skórki bo przy spodziectwie się tego nie robi,okazało się że jednak się robi i doszło do stanu zapalnego zabieg stulejki był okropny mały darł się wniebogłosy a wygladało to okropnie byłam przy tym masakra
 
eee tam z tym karmieniem piersią i brakiem alergii to jakaś ściema:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jestem zła trochę o to:wściekła/y::wściekła/y:
My karmimy się tylko cycem, w rodzinie nie u nas żadnych alergii, a Oliwier ma jakies uczulenia typu brzoskwinie, papryka, pomidor i wiele innych rzeczy:wściekła/y: Fakt nie chorował, tez 2 razy miał tylko katar ale nie wiążę raczej z tym tego.

A co do szpitala to u mnie też było parcie na naturalne karmienie!! raczej nie możńa było liczyć na poszanowanie :( jak patrzyłam na inne kobiety..
 
Iśku o jej to w taki sposób małemu robili własnie zabieg smarowali maścią na to taki duży plaster czekalismy godzinę jak wszystko było znieczulone i zmiękczone chirurg ściągnął tą skórkę tyle ze do końca i od tamtej pory jest ok:tak:
A na co mały ma miec operacje???jak można wiedzieć
 
u mnie nie odczułam jakiegoś parcia na karmienie naturalne .... jak nas z porodówki przewieźli na salę to od razu zostałam poinformowana, że jeśli chcę żeby dziecko dokarmić do zgłosić się tu i tu
 
mordoklejka - niezły doktor :)))
u mnie nie było aż takiego parcia na karmienie, tzn jeśli widzieli że chcę karmić to przychodziły babeczki i pytały jak mi to idzie, czy daję radę itd. Ale pierwszej nocy jak mój się rozbeczał to zaraz przyleciała położna z butelką mleka i mu dała, ja nie protestowałam bo uważałam że ona wie lepiej ode mnie co robić, ja byłam bezradna. Ale na drugi dzień już miałam więcje pokarmu i nie było potrzeby dokarmiania

A wiecie - może za wcześnie chwalę moje dziecko, ale dziś miałam super noc- karmiłam Filipa tylko raz!! :))) Poszedł spać o 19tej, przed pierwszą w nocy go nakarmiłam i wstał ok 7dmej :))) ale fajnie!!! Fakt ze trochę się wiercił w nocy, przekręciłam go czasem na bok ale spał dalej :))) ale bym chciała żeby tak było częściej!!
 
reklama
Ja ostatnio wpadam jak po ogień - WYBACZCIE ale dzieciaczki chore, Natus katar a Damianek z oskrzeli zapalenie płuc teraz, katar, kaszel chory juz prawie miesiąc:wściekła/y:
Natuś wczoraj ważył 7350 w ciągu miesiąca przybrał 100 gram tylko:-( w nocy się budzi przez ten katar i kaszel:-(

Acha i ważna informacja mówi mama i tata:tak: nieświadomie ale zawsze słodko to brzmi:-D aż się popłakałam:tak:
 
Do góry