reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

gosia - ja właśnie dlatego też nie umiem przestać karmić, choć też już bym się czegoś alkoholowego napiła albo zjadła jakieś danie czosnkowe lub normalnie kawe bym wypiła :))) czosnku nie mogę bo jak raz zjadłam takie konkretne danie to mały w nocy ryczał a jeść mleka nie chciał ;) a kawy tak samo jak wypiłam za mocną to mi w nocy nie spał... :)
ivaz - ja to rozumiem, sama się nie spodziewałam że mi karmienie przypadnie do gustu, gdyby było męczarnią to tez dałabym sobie szybko spokój :)
 
reklama
Pupka dzis juz duzo lepsza.Owrzoden i ranek nie ma,krostek tez mniej-nadal wyglada to srednio ale wczoraj bylo wrecz tragicznie!
Dzis bysmy i tak nie poszly pewnie bo moja przychodnia-pozostalosc socjalizmu-ma 2 osobne wejscia i 2 poczekalnie-jedno dla dzieci zdrowych (szczepienia,porady,male niemowleta,podbijanie kart kolonijnych itp) ktore jest czynne krotko (jakies 2 godz) i drugie na przeciwko dl;a dzieci chorych(choroby zakazne).Nie chce zarazic malej a jej pediatra przyjmowala wczoraj na zdrowej stronie (ale za dlugo spalysmy) i dopiero jutro,ale do jutra sadze ze pupa bedzie ladna bo juz dzis jest o niebo lepiej.
Nie mialam clotrimazolu (chociaz nazwa jest mi znana tego leku) ale mialam tormentiol-dziekuje!pomoglo bardzo:)
Swoja droga ciekawe od czego ta pupa sie taka zrobila???
 
No wlasnie,to samo chcialam napisac-po co te uchwyty skoro po 1sze dziecko jak ma sie nauczyc wstawac to i tak wstanie a po drugie-przeciez jak juz wstaje to wstaje ghdziekowliek-przy meblach zwlaszcza (krzesla,tapczany),moja namietnie przy parapecie (na lozku stoi).:tak:
Widze ze mowa o gestach i rozumieniu.Julita jest rozumna-wg mnie ona wie mniej wiecej ze sie gada o niej i o czym.Np na slowo "chodz" od dawna wyciaga raczki,na haslo "mleczko" przestaje sie drzec,tak samo na haslo "jedzonko am am",na slowo "fretusia" wie ze chodzi o futrzana zabawke czyli fretke:-D,jak bawi sie a my z mama cos o niej gadamy to ona przerywa zabawe i sie na nas przenikliwie luka-juz kilka razy robilysmy taka probe,ona zawsze wie ze o niej mowa!Mama mowi ze to norma-ponoc roczne dziecko duzo juz rozumie ze sluchu choc malutko mowi (niektore dzieci jeszcze nic).Aktualnie uczymy jej przybijania zolwika:tak:papa robi rzadko ale czasem Zrobi a kosi kosi czy klaskanie ostatnio jej pokazywalam jak miala moze z 5 m-cy taka ze mnie matka:-D:eek:
 
Tak,tez o tym pomyslalam dlatego zapytalam czy odparzenia to tylko odparzenia czy tez ma to np.zwiazek z alergia.Narazie uspokoje sie z nowosciami typu serki Piatnicy...
 
reklama
Tutaj mamy odpowiednik bebilonu -aptamil i jak dla mnie tez nie zbyt dobry!!!
Swietnie ze Gabi juz nie ma zatwardzenia,chociaz swoja droga to dziwne bo NAN ma w sobie spora ilosc zelaza i zazwyczaj maluchy po nim maja zatwardzenie.
 
Do góry