reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

waga urodzeniowa 3200 spadkowa 3020 , jak miała 6 miesięcy to podwoiła te 3020 a teraz te 3200...
ja te sie w sumie nie martwie - mój kęgoslup tym bardziej:-D

Ola - no tak po mamie to raczej gruba nie będzie:-D
 
reklama
i ja z checia poczytam. moze inam sie uda:tak: Karolina jest dzieckiem bezsmoczkowym, wiec jak juz sie rozzali i rozplacze tak porzadnie, to nie idzie jej uspokoic - wtedy bardzo chce sie przytulic!
wczesnie spala ladnie, budzila sie o stalych porach na jedzonko. teraz moze w koncu jakis zabek sie bedzie wykluwal, bo od srody strasznie pluje.
 
Wczoraj wieczorem zauwazylam ze Amelka dostala jakiejs wysypki.. nie sa to krostki tylko takie ciupenkie czerwone plamki:eek: i chyba wiem od czego.. dalam jej wczoraj troszke kiwi nie wiedzialam ze jest uczulajace:zawstydzona/y: dopiero teraz wyczytalam to w necie:-( po pomaranczu nic jej nie bylo i mialam nadzieje ze kiwi tym bardziej jej niezaszkodzi.. a tu niespodzianka:-( czy moze ja to swedziec albo cos ???????
 
A moja uwielbia banana potrafi wciągnąć pół sporego na raz,:-)dawałam jabłko ale ono tak fajnie nie przelatuje więc tak srednio lubi a i jeszcze gruszkę lubi ale ta naszą polską są w sklepach jak poleży parę dni robi się miękka i słodka czasami daję jej pół ciasteczka hippa pokruszonego z gruszką ;-)
 
Ja widze ze jej najbardziej smakuja takie soczyste owoce.. typu pomarancz kiwi.. no ale na kiwi uczulenie a z pomaranczem nie chcem przesadzac.. tym kiwi to sie wczoraj tak zajadala ze szok no i teraz mamy sie.. ;( a juz sie cieszylam ze posmakowal jej jakis owoc.. bo ogolnie to mamy z tym problem deserkow nie lubi..
 
reklama
Julita juz dawno przekroczyla potrojona wage urodzeniowa ale przybieramy teraz wolniutko.Wrecz prawie zastoj,pewnie dlatego ze sie rusza jakby miala motorek w pupce:-D
 
Do góry