reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Sto lat dla Szymusia!!!

ATsonia - ale z Szymka łobuziak!!!!:szok::szok::szok:
ale na pewno pocieszny :-D

U nas z nowości to dziś jeden raz zauważyłam przymiarkę do siadania - z czworaków Jasiek przekręcił się boczkiem na pupę, ale rąk od ziemi nie oderwał.
 
reklama
ATsonia ale łobuziak z Szymka.
Ja tez jak myje podloge to tez leci do wiadra!!!Ale jeszcze wody mi nie wylal.

Gratulacje dla wszystkich dzieciaczkow robiacych postepy!!!!!
 
Z chłopaków małe zbóje rosną :-D Dominik dziś zwalił na siebie stertę gazet - bardzo lubi "czytać"szeleszczące papierki ;-) i...

mamy 8 zęba :tak:

Dziś po 3 dniach marudzenia się wyżął i mam nadzieję że skończy się w końcu ślinotok. Atsonia coś wspominała że minął wraz z wyjściem jedyneczek...:sorry: I próbujemy samodzielnie siadać :-)
 
tylko w nocy zeby jeszcze bylo lepiej! dzis budzila sie co 2 godziny i chciala pociumkac:no: jak zaczela marudzic a ja nie reagowalam, to byl straszny placz i zalenie sie, wiec wstawalam, bo jakos nie mam serca jej tak zostawiac w lozeczku jak placze.

hm... kazde dziecko jest inne ale ja swojego nie wyjmuje z lozka jak ma spac. Glaszcze, mowie, podaje smoczek... kiedys byl na forum taki artykul o nauce zasypiania. Ja mam podobne metody. To mamusia ma decydowac o dziecku nie na odwrot. Dominik od miesiaca przesypia cala noc. Czasem budzi sie jak nie moze znalezc smoczka albo jak go swedza zeby. (przepraszam za brak polskich pisze jedna reka- z dzieckiem na drugiej) ;-) A ja w koncu jestem wyspana. Takie duze dzieci nie musza juz jesc w nocy...
 
Ostatnia edycja:
Ja kiedyś dwa tyg polowałam na siusiu - do pojemniczka - i mi się nie udało... bo to musiało być z rana (tak przyjmowali materiał do badań)a mój mały po obudzeniu siup! lał w pieluchę i nie było mowy o łapaniu., bo nie było czego! Na szczęście badanie okazało się ostatecznie zbędne. ;-)
 
Ale zdolne dzieciaki-teraz to sie sypnie!Zazwyczaj rewolucje ruchowe sa po 6 m-cu zycia.
Gratulacje wszystkim szkrabom postepow,az nie umiem wymienic z osobna tyle zescie tu naprodukowaly!:-D
Julita zjada ksiazki (kulki papieru wyjmuje jej z buzi)...,podgryza nogi niegorzej niz fretka i raczkuje ciagle za mna jak piesek.Odlad sie przemieszcza nie musze sie martwic co robi jak ja robie cos innego bo ona jest tu gdzie ja w kilkanascie sekund-taki mam "ogon" wlokacy sie za soba...:-D
 
reklama
nam lekarka powiedziała, że nie ważne czy będzie po czy przed jedzeniem, byle by się do 14 wyrobić, bo do tej laboratorium czynne a i tak był problem i tez 2 tygodnie trwało zanim się udało i było co zanieść :-)
 
Do góry