reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Kitki nie martw się! Moja siostra jak miała 6,5 miesiąca to ważyła 10kg :D a zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy i wtedy schudła :)))
 
reklama
ej ej, nie popadajmy w paranoję, Nadia ładnie wygląda. nie ma co zrzucać, co najwyżej jak zacznie biegać to będzie inaczej spadać. nie zauważyłam, żeby była za duża!!!

Zuzia dziś - 6 i pół miesiąca 6420:-(. w dwa tygodnie 60 gram... nie ma to jak być drobinką:zawstydzona/y:
 
Justyna, nie martw sie. Moja mala wczoraj tez 6.5 m i wazy 6800. Doktorka powiedziala ze poprostu drobne dziecko ;-) Prawda ze Hanka przy innych dzieciach w swoim wieku wyglada jak 3 miesieczna dzidzia, ale strasznie to slodkie kiedy taki szkrab wykazuje aktywnosc jak dzidzia dwa razy wieksza. Pozdrawiamy Mamusie i dzieciaczki z BB!
 
Udało się dziś pobrać Anulce mocz do badania. Teraz tylko mam problem po tych woreczkach, które przykleja się żby pobrać mocz do badania. Ania ma tak wrażliwą skórę, że pomimo krótkiego czasu, gdy był woreczek przyklejony to pojawiło się zaczerwienienie:no: A dziś pobrałam mocz w bardzo fajny sposób (może komuś przyda się): dałam Ani pić, po ok.20min posadziłam na nocniczku i delikatnie dmuchałam suszarką do włosów na Ani brzuszek. Po naprawdę krótkim czasie - sukces:tak:
 
Maniulka jeśli chodzi o trzydniówkę to temperatura byłaby znacznie wyższa. Dziś w nocy i wczoraj cały dzień nie gorączkowała. Teraz też spoko. Ja podejrzewam, że to chyba na ząbki. W nocy wylazł drugi i jak na razie spokój z gorączką. Ale badanie moczu zrobimy na wszelki wypadek.
 
reklama
Edis ja Szymkowi za pierwszym razem pobralam mocz bo to chlopczyk i latwiej a z dziewczynkami juz trzeba sie pomeczyc!!!
Duzo zdrowka dla malej zyczymy!!!
 
Do góry