reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Eve-Ada z tym stanim to dala czadu,szybka jest,kto wie czy i raczkowac szybko nie zacznie.Buuu musze wiac z kompa zaraz bo maz wraca z roboty a dobra zona stawia ciepla kolacje na wejscie...
 
to prawda zeby nie porownywac dzieci, ja tego raczej nie robie, ale czasem sobie myske z niepokojem ze wasze dzieciaczki robia to czy tamto a moja jeszcze nie... wiem ze jest sporo mlodsza, a u takich maluszkow kazdy dzien roznicy robi roznice( ale maslo maslane:-D) ale to czesto podswiadomosc dziala... w kazdym razie do nieczego malej nie zmuszam wiec moje male obsesje poki co nie szkodza:tak:
 
Sara jeszcze troche a Juli bedzie zasuwac tak szybko jak Szymon!!!swietna jest!!!
Ja tez moge nagrac filmik jak szym raczkuje tylko bedzie bez glosu bo cos sie popsulo!!!

Gosia pewnie duzo prawdy w tym jest co napisalas - bo moj Szym jest strasznie ruchliwy,sam wstaje podpierajac sie o krzeslo,daje malusie kroczki,jak trzymam go pod pachy to normalnie stawia kroki!!!:-)
Jak placze to wola "mememememe":-D:-D:-D:-D
Mruczt cos pod nosem czasami a najczesciej to strzela z wargi albo pierdziochy na jezyku robi:-D
Gosia fajnie ze Majka potrafi bawic sie tak dlugo jedna zabawka,bo mij to nie,w sumie zabawki mogly by nie istniec uwielbia buty,mopa,szczotke i kosz na smieci ktory dzis wywalil sobie na glowe bo byl pusty!!!

Sara glupio mi zapytac ale.zapytam....czemu Julitka raczkuje ze smoczkiem w buzi??
 
Ewelcia-dobrze ze spytalas.Obawiam sie ze ciezko bedzie mi Julite oduczyc od smoczka.Ona jest czasem taka glosna w tym swoim gadaniu,skrzeczy jak papuga ze moje uszy radza sobie... smoczkiem:-(Wiem,zle robie...juz sie przyzwyczaila.Pewnie jej zgryz tym popsuje-ale ona naprawde jest taka glosna!!!Jak sie drze to tez zaraz smoczek.Pociesza mnie ze maz tez byl smoczkowy (tesciowa mowi ze Juli ma to po nim) i ma dobry zgryz;-)

PS.tylko nie ptraj czemu oderwany jest kawalek listwy buahahaha;)))albo czemu w tle jest balagan-zaniedbuje ostatnio troche sprzatanie...LEN;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widzisz Saro a tak się martwiłaś, że Juli nie raczkuje, a tu masz, gratulacje dla Julitki!!!!
Moja Zośka tez już ładnie raczkuję, własnie dzisiaj przywędrowała do kuchni gdzie stoi klatka z koszatniczka, włozyła palec:szok::szok:, a ta małpa ją ugryzła, krew się lała i obie płakałyśmy.:-:)-:)-(
Muszę coś ze zwierzem zrobić bo Zoski nie upilnuję odkąd nauczyła się raczkować to wszędzie jej pełno, a klatkę też nie bardzo mam gdzie postawić bo jest dosyć duża. Zwierzaka też szkoda oddać bo jest u nas od 6 lat, muszę coś wymyśleć co z tym fantem zrobić,.
Eve u nas Zośka bujała się tak ze trzy tygodni i zaczęła raczkować
Też musze się nauczyć filmiki wklejać, to pokaże jak Zośka śmiga na czterech, mam nadzieję, że zdąże sie nauczyć;-)
 
Sara nawt nie zwrocilam uwagi ze nia ma listwy czy jest jakis nie lad:cool2::cool2::cool2:tylko ze juli ze smokiem!!!
Ja tam lubie sluchac swojego Szymka nawet jak piszczy mnie to nie przeszkadza!!!!
jak sie uderzy czy placze z innych powodow to pokazuje mu malpke w lusterku albo odkrecam kran i daje mu sie woda pobawic:-D:-Dw dzien smoka nie urzywamy!!!tylko do zasypiania;-)
 
reklama
Ada też ze smokiem to by najchetniej sie nie rozstawała, najlepiej to by było gdyby się udało zjeść zupke ze smoczkiem w buzi :-D
co do słów, to Ada mówi bardzo wyraźnie mama, dada, baba, ada (jakoś jej się tak składa :) )ostatnio powiedziała tata i dziadzia :tak: Ale te dwa ostatnie to może z dwa razy słyszałam.

Jak mała zacznie raczkować to chyba bedę musiała psa gdzieś ukryć bo lata za nim strasznie. Oststnio wczołgała się prawie do jego legowiska :-D
 
Do góry