reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia przypomnij mi ten przepis na marchwianke na wszelki wypadek:-(

Dziewczyny czy to kolka? Mój mały przy jedzeniu sie pręzy ale to trochę, dosłownie troszeczkę i nei zawsze. Teraz o 12 skończyliśmy sie karmić i zasnął w łozeczku ale co jakies 5-10 minut sie jakby budzi (ale dalej spi) tzn się przeciąga, kwęka jak na kupę i tak napręża, przy tym robiąc się na maksa czerwony.
Czy tro może byc kolka? Nie płacze... teraz sie uspokoił i dalej śpi spokojnie i tak co chwila.
Generalnie kupę robi choć jakoś mniej mi sie wydaje, za to dużo siku.
 
reklama
kitki ja marchwianke podaje od czwartku albo piatku.maly mial znow kolki.
moj kupy tez wczoraj nie robil a dzis o 8 przeszedl samego siebie-malo pampersa nie rozerwalo:szok::szok::szok:
przed wczoraj zrobil 2kupy.
ja mu daje w dzien ta marchwianke a w nocy nie.

podobno dzieci karmione sztucznie moga nie robic kupy nawet przez 3dni i jest ok.
zas karmione mieszanie piers-butla tez robia inaczej niz te karmione tylko piersia.mysle ze jak jeden dzien nie zrobila kupy to nic sie nie dzieje
 
Ostatnia edycja:
Oooo widze ze dizewczyny juz po @ a ja nie mam hmmm jeszcze nie dostalam ciekawe kiedy bowiem jak sie karmi piersia to jak z tymi @ wiecie cos?????
 
madzik moze on tylko kupe robi.
moj jak mial kolki to sie prezyl stekal jeczal i darl jak stare przescieradlo.

gotujesz 3marchewki w okolo1,5litra wody przez jakies 45min i na tym wywarze sporzadzasz mleko tak jak na wodzie

truda ja sie na tym nie znam:crazy:
 
Może faktycznie kupe robi tylko coś mu to ciężko idzie- tzn nie chce wyjśc. Pręzy się i pręży.

Ewelcia dzięki za ta marchwianke:-) jak sie pojawią kolki to napewno sie przyda.
A jak sie naturalnie karmi to co podać z odciągnietym pokarmem?

Dziewczyny a gdzie jakis watek aby mamusie o sobie popisaly? O wadze, o rozstępach, o samopoczuciu? hm chyba brakuje:baffled: bynajmniej mi brakuje.
 
Truda ja przy pierwszym i drugim dziecku (karmione tylko piersia do 6 mies) dostałam okres dopiero ok. 7-8 miesiecy po porodzie.Teraz tez karmie tylko piersia wiec myśle ze bedzie podobnie i wcale nie tesknie za @.:-)
 
madzik nie wiem jak podac jak karmisz piersia.
teraz ty powinnas pic herbatke na kolki zeby maly nie mial,on wyciagnie ja z ciebie razem z pokarmem.

no fakt nie ma takiego watku,ale sama widzisz ze rzadko ktos bawet na ten zaglada.
ostatnio ja ty i sara dosc czesto,maniulka kitki tylko czasami i kto jeszcze to nie pamietam
 
kurcze a gdzie reszta mamuś?czyżby brzdące tak do wiwatu dawały?:-)

tak zgadza sie faktycznie malo osób...

No to zapytam tu: jak z waga? mi z 27 kg poszło już 11 (5 w szpitalu bo miałam tam nadal WIELKIE obrzeki a 6 w domu bo spadła część obrzęków). Matko jak tu z tym dalej walczyc? Juz nie moge sie spacerow doczekac. My jeszcze poczekamy z tydzień, na razie spacery to wizyta do lekarza była. Nadal tylko ubrania ciążowe nosze:baffled:

A rozstępy? znikają wam? tzn blędną? bo zniknąc to juz nie znikną.
Kolezanka z sali w szpitalu polecała mi na ten mój brzuch (nie wiem czy pamietacie ze miałam cały brzuch w rozstepach) zabieg na ich usuniecie ale jak zobaczyłam ze to kosztuje 1,5 tys za brzuch własnie to sie przestraszyłam:szok: poza tym malo opinii w internecie na ten temat-tzn skutecznosci. Wiem ze trzeba na świeże rozstepy to zrobić bo jak zblędną to już koniec. Szkoda mi tyle kasy na to.. Myslałam ze z 500 zł to bym jeszcze wydala ale az tyle?:baffled:Smaruje sie dalej fissanem, zobaczymy jak to pójdzie. Co polecacie?
 
reklama
Laseczki (teraz już tak do was można :tak:) piszcie może na wątku głównym, bo on powoli umiera ... zostają tam tylko nierozpakowane których jest już z dnia na dzień coraz mniej .... i niedługo ten wątek padnie .... no taka moja propozycja
 
Do góry