reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

My dalej zmagamy się z rozwolnieniem-Szymon już nie miał dziś gorączki ale kupy dalej okropne...:-(

fakt jest ich mnniej, ale dajel ze śluzem...

i bardzo mało je-prawie na głodzie dziś cały dzień...
 
reklama
Atsonia - dużol dużo zdrowia dla Szymonka! Biedaczek. Najważniejsze, żeby dużo pił.

MR - nawet mi nie pisz o katarze, bo właśnie przeszłam z Natalią wszystkie etapy - ale chyba, chyba już koniec (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć). Wreszcie. Katar u takich maluszków to coś okropnego. Pozdrawiamy z Nataleńką Xavierka!:-D
 
Jak już pisałam na wz, Lenka też ma lekką gorączkę i rozwolnienie. Dałam jej czopa, ale po 10 min. znów zrobiła kupkę i nie wiem czy zdążył się wchłonąć. Nie ma nic gorszego jak chore dziecko:-(
Zdrówka dla wszystkich naszych Maluszków!
 
Ostatnia edycja:
Jula to duża dziewczynka, ma już prawie 7 miesięcy, więc chyba ma już swoje nawyki, dobre czy złe. Olu sory że ci tak córę obsmarowujemy :rofl2:
nie szkodzi, się nie gniewam ;-) jest spryciula to trzeba przyznać - też płacze płacze, a jak na rączki wezmę to uśmiech od razu i pogaduchy :-D
Olu, moja nieraz tez się przebudza przy odkładaniu do łóżeczka, ale wtedy szybko wtykam smoczek i dziecko odpływa :)
a jak u Was ze smoczkiem?
u nas smok nie istnieje - nie używamy w ogóle, nic a nic jak to mówi moja Nika ;-)
U nas z łyżeczki je ładnie ale za nic w swiecie butelki ona nie wie co ma z nią robić po za tym pije tylko z cyca ale od wczoraj walczymy z niekapkiem może się uda :tak:licze na to bardzo
ja też zaczęłam próbować niekapek - bo mam to samo, żadnej butelki.. dzisiaj byłam w sklepie ale się załamałam, jakie są ceny... NUK 45zł, Nubby 25zł, Avent 28zł :shocked2: na razie próbuję ten, który mam po starszej z canpola... zobaczymy...
dzisiaj byłam u lekarza i mówię, że z tym jedzeniem to tak kiepsko, że cyc co 2 godziny jest "w robocie" i czy mam jej zabraniać, nie dawać, a lekarka "do roczku karmimy na żądanie i nie ograniczamy tego"... no świetnie, ale jak ja mam do roboty wrócić w takim razie? :eek:
 
Jula jutro kończy 7 miesięcy...
- ma 4 zęby i następne w drodze, bo bardzo opuchnięte dziąsełka są, krwiaki na nich :-(
- na czworakach zasuwa że hej, czasem w połaczeniu z czołganiem,
- potrafi sama usiąść z czworaków, z leżenia na brzuszku,
- wstaje sama na nogi - w łóżeczku, przy kanapie, przy fotelu, przy ławie - generalnie wszędzie, gdzie się może oprzeć :shocked2:
- próbuje nawet się przesuwać na nogach wzdłuż kanapy - zdaje się że szybko będzie chodzić :szok:
 
Julianka to prawdziwa "sprinterka" marcowkowa-wystartowala ze hej!Gratuluje zdolnej corci:tak:
moja Julitka za 4 dni obchodzi miniurodzinki 8 miesiecy a zeby ma tylko 2.
A tak to gaworzy sylabami,czolgo-raczkuje z przewaga czolga,probuje siadac z czworakow i lezenia na boczku-no tak sobie jeszcze jej to idzie-jak pijanemu zajacowi-ale probuje:tak:,kleka i przy wyzszych przedmiotach podciaga sie do stania z kleku (tylko z kleku narazie potrafi),wspina sie (dzis sie wspinala po mezu:-D).Takze jest troszke "za" Julianka...chyba ma ciezki zadek:-D
 
Oj,tak - zdecydowanie zdrowka!
Odpukac Julita nie chorowala jeszcze "goraczkowo" za to sr*ła na zielono chyb przez 2 miesiace jak byla mala:eek::-D
 
reklama
Do góry