reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Gratulacje ewelcia:-)Upasłaś Szymka nie ma co;-)

Martyna już w 74 ale zależy co ubieramy niektóre ciuszki i 68 dobre,zależy jakie są szerokie bo Martin to brzuszek ma więc np. bodziki wszystkie na 74 a żeby było śmieszniej prawie wcale nie nosiła 68 część jest jeszcze nowa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelcia-az sie smialam w glos jak ogladalam filmik-twoj Szymus jest taki zabawny,sliczny i on juz galancie probuje raczkowac!Jeszcze kilka dni i bedzie ci zasuwal po calym mieszkaniu:tak:Moja Julitka zasuwa ale...jako czolgaczka:-DCzolga sie jak zolnierz w koszarach (to powiedzenie mojego m.),nagralam dzis filmik wiec wstawie:tak:
 
Sara on dzis juz zapitala jak maly samochodzik,musze wreszcie kupic bramki na schody.Dzis wyszlam do kuchni a on byl w pokoju,zagladam do salonu a jego nie ma:szok:ide dalej a on przy zchodach na gorze probuje sie podniesc:szok:

Modroklejka jeszcze troszke i Adas tez bedzie robil takie "wygibasy"
Moj sie strasznie wygina i tylkiem fajnie rusza:-D:-D:-D
 
Ewelcia szymus jest naprawde zaczepisty,zaimponowal mi chlopak:tak::-D
Jak ty takie dlugie filmy tu wrzucasz?Ja film z bujania zalaczalam chyba ze 35 min:crazy:
Tymczasem wklejam linka mojej czolgistki:tak:Ona narazie zapitala nie raczkujac a czolgajac sie (kiedys jak byla mlodsza to pelzala ale to co robi teraz to jest wg mnie czolganie),a ze metraz mamy nie duzy to jest wkuchni,za chwile w przedpokoju itp.Niestety jej ulubionym celem sa kable,wiec tak jak pisalam musimy je pochowac.
Dzis ubralam ja w sukienke i myslalam ze nie da rady czolgac sie w niej,ale oczywiscie dala rade:-D

Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting
 
Super raczkują i czołgają się Wasze dzieciaczki :-D
Sandra na razie przemieszcza się pełzając i turlając ;-)
 
ja nie wiem jak o jest z tą rozmiarówką - wczoraj ubrałam Juli śpiochy cocodrillo rozmiar... 80! i są w sam raz... nie wiem, może się trochę zbiegły, bo to po Weronice...
 
Ewelcia-szymus slicznie wazy!Daj spokoj,ponad 7kg to naprawde niezle:tak:
Ja to juz wogole ze zdziwienia wychodze-moja Julita nosi rozmiar 74 "na luzie"( a wazy 9 kg) i jak juz pisalam mysle ze z miesiac jeszcze w tym rozmiarze pochodzi!Mam tu na mysli body,kaftaniki,spiochy.Natomiast spodenki i szorty nosi nawet na 12-18 months:-D
 
reklama
Do góry