reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ewelcia gratulacje i buziaczki dla Szymonka:-) Jak to fajnie wyglada jak sie tak kiwa przewraca .. no ale najwazniejsze ze probuje:tak: jeszcze troche i bedziesz za nim biegac:-p Silny chlopczyk!!super;-)
 
reklama
WOW EEwelcia!! Alez ten Twoj Szym jest spryciarz jak malo kto! Gratulacje! Ja bym sie tam na Twoim miejscu nie martwila ze nie chce jesc i jest chudy- jak widac jemu wszytsko idzie w mózegownice a nie w mase:-D:-D
 
dziewczyny MAjka tez jest dluga i wcale jakos super zadowolona nie jestem... wolalbaym chyba zeby byla sredniaczkiem bo narazie to drabina jak nic... Ubranka 74a ledwo co 5mies skonczyla....Jak ja miezrylam sama jakies 3tyg temu to miala 71-ale nie wiem na ile to jest miarodajne w rzeczywistosci, w srode mam szcepienie to napisze...
Dla mnie jest to problem ze wzgledu na to , ze mimo ze ma dlugosc tego dziecka 9miesiecznego, to "szerokosci" jeszcze nie bardzo- i na dlugosc wszytskie ubranka sa dobre a na szerokosc... jak wory! Najgorzej jest ze spodniami bo wszystkie jej leca. Dlatego po domu to zasuwa tylko w getrach albo w rajtach
 
ewelcia-MEGA FANTASTYCZNY JEST TWÓJ SZYMUS, UCAŁUJ GO KONIECZMNIE OD WIRTUALNEJ CIOCI ANI!!! kiedy mój tak będzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..................:-(
 
reklama
Do góry