reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Sara - ale fajna ta Twoja mała. Moja jeszcze nie podniesie tyłka... ledwie głowę podnosi i podpiera się na ramionkach gdy położę ją na brzuszku. A tak wogóle to Anisia (skrót od Anna Maria - Ania i Marysia daje wg mojego Kamila Anisia:-)) nie chce leżeć na brzuszku. Ledwie ją położę i już po kilku sekundach jest WRZASK!!! Jak była malutka to godzinami przesypiała na brzuszku a potem od 6tygodnia założoną miała poduszkę frejki. Nie pozwolił mi ortopeda kłaść jej w poduszce na brzuszku i potem po odstawieniu frejki juz nie chce tak leżeć.Pocieszam się, że Kamil np. sam pięknie chodził mając 9miesięcy i 2tyg a wogóle nie raczkował i nie potrafił podnieść tyłka właśnie jak leżał na brzuchu.
 
reklama
My na WZW B miałyśmy iść jutro, ale w związku z tym przeziębieniem pewnie pójdziemy w przyszły czwartek i od razu pneumokoki załatwimy, bo Ada ma kontakt z dziećmi w żłobku więc dlatego sie na to decyduję.
 
Dziewczyny troszkę się martwię mój malec z ledwością obraca się na boki, na brzuszku tylko podnosi główkę ale nie chce się obracać na plecki. Mało nabywa umiejętności ruchowych jedynie co to łapie się za nóżki. Chyba będziemy musieli jeszcze poczekać na wygibasy.
 
Sara, moja Jula robi to samo, ale na razie na łóżku, nie na twardym podłożu :-) a czasem w takim tempie że aż się umęczy ;-)
 
reklama
Do góry