reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dominika - karmię po kapieli ok 19.30. Ale z modyfikowanym się jeszcze wstrzymam. strasznie się boj, że jak uż dam butlę to przestanę karmić. większość z was przestała po podaniu innego niż swoje mleka... na razie wykombinowałam może kleik...mam jeszcze mannę... no i może czas na deserek póxnym popołudniem?

Justyna, też mam podobnie z córką, wcześniej budziła się raz w nocy, a teraz budzi się co godzina, co dwie. Na początku myślałam, ze to skok rozwojowy i się nienajada, ale teraz raczej stwierdzam, ze to zęby. Wystarczy, ze do piersi w nocy przystawię, albo dam smok i dziecko odjeżdża.

Odnośnie sztucznego mleczka, to powiem coś z własnego doświadczenia. Otóż ja mam zawsze puszkę sztucznego w domu, ale jako ostateczność, głównie karmię piersią, sporadycznie daję sztuczne, nawet przez myśli mi nie przeszło, aby zacząć małą karmić tylko sztucznym :)
 
reklama
Justyna, ja nie karmie piersią, ale też myślę, że to nie kwestia porcji, bo ja daję na noc 180 ml mleka a Ada i tak mi się obudzi na jedzonko.

Carolin, taka puszka po otwarciu moze stać max miesiąc.
 
dziewczyny, czy spotkałyście się, bądź słyszałyście o śluzowatych kupkach u z pasemkami krwi (ze 3 - 4 pasemka) u niemowląt karmionych piersią? Pewnie to reakcja na coś co zjadłam, jak myślicie? na razie taka kupka była raz z ze śluzem i pasemkami krwi i raz ze śluzem obie dzis rano :(
Mój Adi miał takie kupki i podobno to jest reakcja alergiczna:tak: i wychodzi na to, że nie może dostawać Bebilonu Comfort, jutro się dowiem na jakie mleko mam zamienić:-( Robiłam badanie kału i wychodzi, że nie trawi skrobi....
 
bylismy dzis u pediatry!!!
Maly prawdopodobnie ma refluks:-:)-:)-(.

Od dzis jest na Enfamilu AR jakims syropie i mam sprowadzic z PL debridat nie wiecie czy on jest tylko na recepte czy mozna go tez bez recepty kupic?
Kolezanka jest w PL za 1,5tyg wraca i moze mi kupic i nie wiem czy jej wysylac recepte czy nie?

Aaaa i myslalam ze tuaj nie ma Enfamilu Ar bo nigdy w aptece go nie widzialam ale jednak sie mylilam,maja ale za lada nie na polkach trzeba poprostu pytac :))
 
Jula też piszczy i śmieje się w głos - a także "zaczepia" takim chichotkiem słodkim :-)

no i jeszcze od soboty MAMY ZĘBA! prawa dolna jedynka się przebiła :tak:
 
Ola gratuluje zabka!!!:tak::-)

Szym dzis byl wazony i nie przekroczyl jeszcze magicznych 7kg:baffled:
Wazy 6900 a dokladnie 2tyg temu wazyl 6700.

Obwod glowki 42,5cm a klatki 41 mowila ze powinien byc ten sam ale ze to nie wielka roznica i jej zdaniem wszystko ok.
 
reklama
Do góry