reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
dziewczyny nie panikujecie! 100 gr na tydzien to w sam raz!-nam adas max przybrał 700 gr na miesiac!
i wg tego co piszecie adas nie je duzo wiecej bo dziennie zjada 3 razy po 150 ml mleka, słioczek owoców, słioczek obiadku i poza tym tylko pije! wiecej nie chce! pije co prawda duzo bo ok 300 ml dziennie-soczku, herbatki lub wody
 
Dziewczyny współczuje problemów z maluszkami:tak: Eve swoja droga Nadia tez zjada ok. 600-650ml mleka (4 porcje na dobe) + słoik obiadku i słoik deserku (te małe). Nie dziele jej tego na połowki o 13-14 daje obiad a o 16 deser i zjada. Czy to jest mało??? Bo mi sie wydaje ze to wystarczajaca dobowa porcja jedzenia? Kurcze moze głodze swe dziecko i o tym nie wiem:baffled:

My mamy dzis problem z kupka, zazwyczaj codziennie sa 2-3 kupki, wczoraj az 4:szok: a dzis Nadia prawie nic nie zrobiła:-( tylko odrobinke ale takiej twardej, dorosłej kupki, no i płacze biedna cały czas, steka az sie robi czerwona a kupy jak nie było tak nie ma:baffled:. Dałam jej na deser gruszki Williamsa moze to jej pomoze zrobic kupke.
A powiedzcie mi czy sok jabłkowo-winogronowy tez działa rozluźniajaco???
Kurcze zawsze kupuje słoiczki hippa, dzis paweł kupił czesc hippa ale tez bobowite i gerbera a tam nie jest napisane jak co działa na kupke, no i teraz nie wiem. Ciemna masa ze mnie:zawstydzona/y:
 
reklama
Julita tez juz drugi dzien je 650-750 ml mleka a nie jak zazwyczaj 800-1000ml.Moze to te upaly?I ma mocno rozpulchnione dziasla tak jakby na zabki ale nie widze by jej sie wyrznely...:sorry2:
 
Do góry