reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dziewczyny ja juz mam doła z jedzeniem Alana normalnie porażka on zjada zamiast coraz więcej to je coraz mniej :-:)baffled: jak nie spi to wogóle nie chce jeść bo szkoda mu czasu a jak go usypiam to jak łapie lekką dżume to wtedy go karmie bo inaczej by nie jadł cały dzień i znów zjada po 70ml góra 100ml ja się wykończę :angry:
 
reklama
Avanti, ja też sie martwię, bo Adka też tak ma, nie wiem czy to wpływ upałów czy co, ale to trwa już dłuższy czas. Niedługo znów mamy iść na kontrolę wagi- czuję, że będzie kiepsko. Ada za to zasmakowała w obiadkach, kaszkach i deserkach, staram się nadrabiać tym, ale nie wiem czy to dobrze. W ciagu dnia mleko wypije może ze 4 razy po 100 ml, w nocy tylko mleko ale niewiele więcej.
 
U nas jescze jakieś 2tyg temu też tak było że zjadał 100ml co 2 godz a teraz bunt :-(
Eve tez staram się nadrabiać deserkami i kaszkami bo obiadki niestety Alanowi nie smakują i jest płacz :eek: U nas wychodzi że na dobę zjada 500-600ml mleka plus 1słoiczek owoców i pół słoiczka kaszki z Hippa na dobranoc :sorry: troche mało i jeszcze biorac pod uwage że mało przybiera na wadze bo 100gr tygodniowo to już wogóle jakaś masakra :crazy:
 
avanti, Ada zjada chyba też gdzieś koło tego, góra 700 ml ale potrafi zjesc już cały mały słoiczek obiadku i cały deserku (daję na dwa razy, rano i wieczorem). Czasami to mleko, którego nie wypiję wykorzystuję natychmiast i dosypuję kleiku, by była papka i daję troszke owoców. Ada też to zajada.
 
hehe Maja tak samo najpierw zaczela sie obracac z brzucha na plecki a potem na odwrot i teraz juz obrot na brzuch zajmuje jej pol sekundy a w druga str czyli tak jak sie najpierw nauczyla to juz z 2tyg cisza...tylko ryczy ze nie moze sie obrocic:-D ale przemieszczanie sie idzie jej calkiem niezle zawsze ją znajduje w innej pozycji niz zostawiam
 
reklama
no a tak w ogole to Majek skonczyl wczoraj 4miechy!! Normalnie tak leci ten czas...a dopiero co do brzuszka mowilam "wylaz juz":szok::-D
 
Do góry