reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Kitki ja tez sie zastanawialam czy nie jest glodne :-)
Bo je w ciagu dnia tak rano 150 ml mleka pozniej obiadek deserek (obiadek duzy sloiczek deserek maly) mleko 150ml i na noc kaszka 150ml do tego wypija okolo 300ml (sok, herbatka) jeszcze w nocy je okolo 150ml lub 100ml
Wiec tez nie wiem czy nie za ma tego mleka:baffled:
No ale z przybieraniem nie ma problemu
Kupy teraz sie uregolowaly jest ich dziennie od 2 do 3 i nie twarde wiec swietnie:tak:
 
Ojej dziewczyny nie ma co gadolic i juz wymyslac ze co jest nie tak:tak:
Na wszytsko przyjdzie czas:tak:
Moja mala tez nie jest z tych co juz wszytsko robia jest leniwa z obratami z plackow na brzuszek to nie chce robic dopiero teraz zaczela dupsko podnsic i jak gasenica pelza do tylu zsuwa sie z kanapy czy koca jak rak na brzuszku za dlugo nie polezy za to siedziec by chciala godzinami a nie moze bo za wczesnie i nie chce jej kregoslupika przeciazac:sorry2:
 
Widze dziewczyny że nasze dzieciaczki zjadają mniej więcej takie same ilości :tak::-Da ja sie wiecznie martwię że on za mało je i jest chudy bo inne dzieci takie pulchniutkie :baffled: i wkurza mnie to że moja koleżanka ma 3mc starszego synka i wiecznie gada że mój to mały, drobny i za mało waży :eek::crazy: za mało przybiera na wadze ale widocznie taka jego natura :happy2:jak przeczytałam wasze posty to sie troszkę pocieszyłam bo wychodzi na to że Alanek zjada prawie tyle samo co wasze dzieciaczki czyli jest dobrze a ja chyba muszę wyluzować z tym jedzieniem ( ja mam juz chyba obsesję że on wiecznie za mało zjada ) :zawstydzona/y:
 
karolka - też myślę, że po prostu musisz uzbroić sie w cierpliwość. Ja wiem, że mama to by chciała, żeby jej dziecko wszysko robiło szybko i pięknie, ale dziecko samo ma wiedzieć kiedy co...
Jasiek też się dopiero tak naprawde z tydzień temu zaczął obracać na brzuszek, za to teraz na plecach nawet chwili nie uleży, zaraz jest myk na brzuszek.
Wcześniej tlko sporadycznie mu się udawało przekręcić - np. po jakąś zabawkę.
Także na wszystko przyjdzie w końcu pora.:-)
 
Avanti - Twój synek to poprostu szczuplaczek i juz i wcale nie jest mały, lepiej chyba ze jest długi i szczupły niz miałby byc mała tłuściutką kuleczka;-) Wg mnie wcale nie wyglada na niedojedzone dziecko, zdrowy, szczesliwy, uśmiechniety - powiem tak jak nasza pani rehabilitant - "czego Ty matka od tego dziecka chcesz":-D
 
szczepienie przeciwko pneumokokom
mam pytanie szczepiłyście Wasze Maluchy przeciwko pneumokokom
jeśli tak to prevenar-em czy synflorix-em
znacie może opinie na temat tych szczepionek i czasu szczepień
czy lepiej pierwszy raz przed 6 m-cem czy też po 6 m-cu?
pozdr
amp
 
reklama
Ja zamierzam po 6 m-cu, wtedy moje dziecko idzie do żłobka, nie wiem jeszcze jaką szczepionką. Bedę wiedzieć w przyszłym tyg.
 
Do góry