reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

zmień lekarza koniecznie. a na prywatnych neurologów uważaj - mnie wyzwała od wyrodnych matek także...no coment. jak masz watpliwości to idź gdzie indziej... a z okulistą też ne ieziałam jutro idę na szczepienie to zobaczę i zapytam
 
reklama
ech... no dalej walczymy, ale jest lepiej. Wczoraj dostał 4 razy butlę, a dziś już tylko 2 razy. Ale widzę, że się zaczyna denerwować na pierś jak mu słabiej leci...:-(
Jadłam dziś sporo i piłam, starałam się go przystawiać częściej, ale za bardzo się nie dał... złościł się strasznie. jak nie jest głodny to odwraca głowę, jak jest głodny to je z piersi dopóki mu dobrze leci, potem - złość i tupanie nóżkami:baffled:
Już mnie mama dziś pocieszała, że i tak bardzo dobrze, że te 3,5 miesiąca pokarmiłam...
 
spokojnie mogę być wróżką:-D tak jak przypuszczałam kupa była - i gdybym przewijała tak jak zwykle to z tatusiowej niespodzianki byłyby nici. ale się guzdrałam i mała robiła jak była jeszcze w piżamce...:-D wygląda na to, że moje maleństwo będzie się załatwiać co 11 dni. tzn 12 dnia jest kupa.., rety, że też dziewczyna nie peknie:-)
 
Starałam się dziś często go przystawiac, ale jak nie jest głodny a go na siłę przystawiam to ten mały złośnik zaraz czerwony na twarzy i w ryk!:angry:

laktatorem dziś 3 razy zakryłam dno buteleczki, więc jakaś masakra totalna:wściekła/y:
 
nie przejmuj się. to co ściagniesz nie ma odzwierciedlenia w tym co dostaje Twoje dziecko. laktator zawze mniej wyciagnie niż Jaś... A to co spłynie na dno zlewaj w jedno i jak mały bedzie się złościł to dawaj mu najpierw ściągnięte a potem dopiero modyfikowane. a masz smoczek?? słuchaj może spróbuj tak jak ja jak mam problemy z przystawieniem, jak mała usypia - i już jest tak na granicy snu to wkładam jej pierś do buzi - tzn podmieniam smoczek na pierś i ssie ładnie a ze ssie przez sen też to pobudzi laktację... no i próbuj jak najczęściej c gozdzina nawet. wiem, że bedziesz zmęczona ale chyba warto jak policzyc ile trzeba wydać na sztuczne mleko... albo może jeszcze jak Jaś głodny to najpierw pierś - potem to co ściągnełaś a potem z nowu pierś - bo jak już nie będzie teak strasznie głodny to może będzie miał więcej cierpliwości do ssania??

POodzenia kochana
 
kurcze ale tak zastanawiam sie ja jestem szczuplutka(ok 40kg)- nawet po ciazy, moj k tez dos chudziutki to po kim on ma byc gruby mze to szybka przemiana materii?? bo kupy co prawda sa co drugi dzien ale w tym dniu to ze 3 ida zawsze... norma to minimum 150gr tygodniowo a on ma kolo 125 (przy wypisie wazyl 2900) wiec wydaje mi sie ze troche babeczka przesadza z tym szpitalem ;/
 
Bansik,moim zdaniem Igorek sporo ciagnie mleka(!) i nie przybral jakos glodowo na wadze.A ty to naprawde jestes MEGASZCZUPLAK.Ja wazac w dniu slubu 56kg nazywalam siebie osoba "drobna":-D (mam 165 cm),ale uwazalam ze jak na swoje lata (rocznik 81) to mialam drobna wage:-p
 
reklama
widze ze o przybieraniu :) my też przez to na butle :)
pierwszy miesiąć życia przybrała super ekstra bo z 3210 - urodzeniowa a poźniej z 3010 - przybrała do 4380- od 24 marca przec cały kwiecień- więc ślicznie :) a w kolejnym miesiącu przybrała 170 przez cały MAJ! więc od końcówki maja jesteśmy na butli - mimo ze ja pokarm miałam to nie chciałam karmić sposobem mieszanym :p no i na butli ruszyła z przybieraniem :) Juli dopiero 17 czerwca przekroczyła wagę 5 kg! bo ważyła 5050 :p
za to teraz je na dobe przy tym spadku apetytu jadła po 400! :/ co mnie bardzo martwiło ale juz wczoraj 610 było a przed wczoraj 570 więc ma tendencje wzrostową :p :)
 
Do góry