reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Kasiulka-to pozno ci wyszly zabki,ale ja tez szlam nieco zwolnionym torem (ze wzgledu na moje wczesniactwo-32 tc) i zabka mialam w wieku 8 m-cy dopiero.A jak dlugi jest czas wyrzniecia sie zabka od chwili przeswitywania?Bo juli przeswituja 2 dolne jedynki ale brzegi sa gladkie.
 
reklama
Dziewczyny przez przygotowania do chrzcin zapomniałam wam napisać jak mój mały po szczepieniu i jaki jest duży.
W czwartek mieliśmy szczepienie owszem płakał i wieczorkiem miał ciepłą główkę ale wszystko było dobrze noc przespana bardzo ładnie tylko znów gólka mu się zrobiła na rączce po szczepieniu i muszę masować oliwką .
Mikołaj waży 6,5 kg głowka 41 i klatka też 41 ciemiaczki 1x1 i powiedziała pani doktor że dziąsełka reagują więc coś tam się już dzieje z ząbkami ,tylko jak go podniosła za rączki to nie utrzymał główki ale powiedziała że jeszcze ma troszkę czasu ale na brzuszku ładnie utrzymuje główkę . Wiecie co mały lubi bardziej spać z główką obruconą w prawą stronę i muszę kombinować żeby się nie przyzwyczaił za bardzo podkładam pieluszkę zwiniętą w rulonik żeby nie obracał główki ale on jest taki duży i silny że nic to nie daje kłade zabawki na drugą stronę no kombinuję i tyle.
 
ja mam tylko sekundkę więc szybko... wczoraj pytałam czy ta biała kulka z przodu dziąsełka to może być ząbek... więc dzisiaj przyszła moja mama i mówi, ż to ząbek z całą pewnością!!!!!!!!!!!!!!!!! żeby było smieszniej nie jest jeden tylko po drugiej stronie ma kolegę:-) więc mamy dwie białe kulki które podobno sa ząbkami:-D dalej nie szukam bo jeszcze znajdę i co?? żadne z nas wcześnie zębów nie miało więc nie wiem po kim ona to ma
 
Justyna, w odpowiedzi na Twoje pytanie opowiem Ci kawał:
Kobieta urodziła syna i dzwoni do męża:
-Kochanie Jasio jest już na świecie
na to mąż
- a zdrowy?
- zdrowy
-a do kogo podobny
a żona na to
- a nie znasz
:-D:-p:-D:-p:-D
 
Lubi leżeć sobie troszkę bez pampersa ;-) jak leżała z samą tetrówką to zawsze ją skopała :-D a tak to jestem pewna że siuśki nie przemokną ;-). No i w pampersach za dużo powietrza nie ma :confused: a jak używałam libero (dostaliśmy paczkę od teściów) to wspominam źle czerwoną dupkę Patrycji, ma chyba bardzo delikatną skórkę bo pieluszki zmieniamy dosyć często a i tak trochę czerwone zawsze ma :confused: ale trochę bez pampersa i od razu jest ok ;-).
 
Agusia ja tez malej czesto przebieram pampersy (w dzien bo w nocy nie siusia;-)) a i tak zawsze ma pupe troszke zaczerwieniana :confused: za kazdym razem tez jej smaruje kremem albo posypuje talkiem. Ja klade mala bez pampersa pod pupe podkladam tetre i jak narazie jest ok bo tylko raz nasiusiala nam na lozko:-p
 
reklama
Do góry