reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna337 całkiem możliwe że to ząbek moja mała też ma tak z boku i się zastanawiam czy to czasami nie 2 była by powtórka z rozrywki mojemu synkowi wyszły najpierw 2 dolne a później 1 dolne
 
reklama
a zapomniałabym... dzis jest 11 dzień bez kupy;-) ciekawe cy każe nam długo jeszcze czekać, chyba chce pobić swój rekord - czyli własnie 11 dni. jutro ubiore ją w body kocham tatę i pewnie w tym momencie zrobi kupę... czekam dalej...
 
Ja dziewczynki jak ostatnio byłam z Małą na szczepieniu, zapytałam się przy okazji właśnie o ząbki, powiedziała że już od 3 miesiąca mogą wychodzić, a tak wogóle zdarzają się dzieci, które rodzą się z ząbkami.:szok:
Natalka dosłowny ślinociąg ma, i takie bąble dmucha, że jestem w szoku.
Zauważyłam na dole lewą jedynkę prześwitującą, ale jeszcze nie wybiła, nie wiem jak tym razem będzie, ale powiem Wam, że Miki pierwszego zęba dostał jak miał rok i trzy miesiące dokładnie 13.10.2007r, a chodzić zaczął dwa dni później, :tak:
Może miał tak po mamusi, bo ja też późno wszystko robiłam, chodziłam po roku, a ząbka dostałam dzień przed roczkiem.;-)
Co do zeza lekarka i położna nasza powiedziała, że dzidzie mogą zezować nawet do roku, potem jeżeli tak jest należy udać się do specjalisty.
Pamiętam, że mój Miki też długo zezował, a teraz jest wszystko ok. :-)

Mam do Was kochane jeszcze jedno pytanie z natury osobistej, od mojego porodu minęło przwie 4 miesiące, a ja nadal mam obrzęki nóg, są dni że bardzo mi puchną...nie przeszkadzało by mi to tak bardzo ale mój gin.nie chce zapisać mi narazie antykoncepcji, jak tak dalej pójdzie mąż weźmie ze mną rozwód...od 4 miesięcy patrzymy sobie jedynie głęboko w oczy...a mnie się chce czegoś więcej... :-p
 
kasiuLLka w pierwszej ciąży miałam zatrucie ciążowe i spore obrzęki które również nie zeszły po porodzie najpierw nie miałm głowy żeby o nich mysleć poszłam do lekarza po jakims czasie robiła mi rózne badania ale nic nie wykazały i niestety nie wiadomo było jak to leczyć miałm jakąs masć do smarowania ale one mi nigdy nie zeszły i mam je do teraz pewnie jestem na cos chora tylko na co???
 
Maniulka ale co z tą antykoncepcją, gin.powiedział, że póki te obrzęki są on mi niczego nie zapisze, bo jest wówczas większe ryzyko zakrzepicy...brałam już cyclo3fort - pomogło ale na chwilkę, do tego łykam aescin, dodatkowo miałam robione badania krwi, cały komplet i rewelacyjne wyniki ponoć mam, no tylko choresterol nieco zawyżony więc dziwna ta moja przypadłość...?
Po Mikim też miałam długo obrzęki ale w końcu odpuściły, a teraz zaczynają mnie wkurzać???
 
reklama
Do góry