reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

no mój włąśnie takie robi zgniłe zielone papkowate dziś zrobił już druga chyba mu sie jelitka czyszczą z tych 3 dni.
Przy drugiej kupie nie było już płaczu i nie są one jakoś przeraźliwie śmierdzące więc chyba oki zobaczymy jak dalej będzie kupki robić.

Gosia współczucia ja też znam taki płacz niestety (ale napewno dzidziusiowi jutro bedzie lepiej ).
 
reklama
Gosia współczuje Twojej kruszynce:-(ale się namęczyła:-( biedactwo:-(
Nie wyzywaj siebie, to każdej może się zdarzyć:-( Twoja mała jest troche młodsza od mojego Oliwiera a to przy jedzeniu przyznam ze duża różnica:baffled:zreszta każde dziecko jest inne tez :-(ja sama próbuje po trochu i schabowego udalo mi sie zjeść ale bardziej był parowany niż smażony. Jak zjadłam pizze to miał tez ból brzucha więc obiecałam ze już nie zjem dopóki troche nie podrośnie ze 2 msc:-(

W kwestii kup nie pomoge bo się nie znam na tym, u nas jak na razie tylko żołte raz na 4 dni.

Dobra spadam te schabowe robić bo Oliwier zasnął. 3 razy go bujnęłam w łózeczku i potem już sam w komono poszedł:-D żyć nie umierać z takim usypianiem:-D
 
Gosia - współczuję bardzo Twojemu Maleństwu.

A my ostatnio mamy problem z zaśnięciem. Odłożona po karmieniu do kołyski Natalia wydaje się być baardzo śpiąca i zanosi się, ze zaraz będzie mocno spać. Ale po kilku minutach coś ją wybudza i zaczyna się: marudzenie, machanie rączkami, oczki szeroko otwarte, itd. Na pewno to nie są kolki, bo Natalia w zasadzie nie płacze. Podchodzimy do kołyski i wystarczy podać smoczek czy ze dwa razy pogłaskać po główce i wydaje się, że dziecko śpi. Po chwilce znów jest marudzenie i szeroko otwarte oczęta. I tak w kółko - trwa to nieraz ponad godzinę a nawet dwie. Tak jakby nie mogła zasnąć. Co to może być?
 
Gosia biedny Twój MAluszek! Oby więcej to się nie powtarzało!!!

Miotlica a my ostatnio też mamy taki sam problem z usypianiem Gabrysi. Już jestem bezsilna. Wczoraj zasypiała i wybudzała się aż do 23.15. Dziś widzę że powtórka z rozrywki:-(
 
Moje maleństwo Patrycja nosi ciuszki 62/68. Miałam taka śliczną bluzeczkę rozmiar 62 i ani razu jej nie założyła :eek: ostatnio chciałam ale była za mała :crazy:. Sukienkę taką pomarańczową ma rozmiar 62 i założyła ją 2 maja na chrzciny kuzyna, szczerze to ledwo co :eek: więc ja nie wiem ile ona ma :-D. Spodnie 68 z reserved są jej jeszcze za duże w brzuszku.
 
Moja Ada też jest długa. Nosi rozmiar 62/68, ale wiele ubranej 62 jest na nią poprostu za krótka (rękawy, nogawki, body), mimo, że wagowo nie za bardzo. Postanowiłam jej dawać jeszcze w nocy jedzonko, nawet jeśli będę musiała wybudzić. W innym przypadku ona potrafi 10 godz w nocy spać :szok:
 
reklama
Mamusia-a widzisz,moja pediatra z kolei twierdzi ze TOP 3 na rynku mlek modyfikowanych to Bebiko,Bebilon i NAN-kolejnosc przypadkowa bo mowila ze sklad tak naprawde jest b.zblizony wiec moze i niepotrzebnie zmienialas?
Modroklejka-mam nadzieje ze nie masz mi za zle ale uwazam tak samo jak Ewelcia ze wazenie przed i po kazdym posilku to troche obsesja.Kochana nie schizuj,wazne ze maly przybiera na wadze a prog bledu w wazeniu przed i po jedzeniu moze byc duzy bo wiesz,raz ma napelnione jelitka bo jest przed kupka,raz ma oproznione bo kupke zrobil,to samo pecherz itp.-i juz roznica w wazeniu jest...
 
Do góry