reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Gosiu współczuję, wiem co to znaczy, właśnie przez mój upór (chciałam by sama zasnęła, a ona płakała coraz bardziej i bardziej, aż zaczęła sie krzusić i jak ją wzięłam to cała purpurowa z tego płaczu) pozwolilam by dziecko moje tak straszliwie płakało. Nigdy wiecej, widocznie ona nie umie tak usypiać, nigdy wiecej :-(
 
reklama
Dziewczyny zgadzam sie ze rozmiarowka rozni sie pomiedzy markami.To jest jakas paranoja-np ciuszki H&M oraz Hans sa daleko zanizone-kurteczka hans rozmiar 56 byla dla Juli w dniu wyjscia ze szpitala po kolana!!!A kaftaniki i spioszki NEXT sa z kolei zawyzone-mloda nosi rozmiar 68(3-6),kilka sztuk jest dobrych z 63.
 
madzik - moj Maks ma tez takie dwie kropeczki na dziaselku; sama tez smarowalam i moczem a pozniej wodna gencjana i aftinem; nic nie pomoglo; bylam u pediatry i sie jej zapytalam, co to jest; a ona obejrzala i powiedziala, ze to nie sa plesniawki, tylko takie jakby gruczolki, ktore same znikna; a ja nadgorliwa matka tak dziecka dziaselka meczylam i smarowalam i smarowalam... wszystko niepotrzebnie;
jesli chodzi o kupy - zielone kupy, to nie ma co sie martwic, dopoki nie ma w nich sluzu badz krwi i nie sa takie cuchnace jakby kwasem badz pieniste; mimo, ze mleka nan, bebilon i bebiko maja zblizony sklad... no wlasnie - zblizony a nie taki sam, i tez moga sie roznic zawartoscia zelaza; stad moga byc te zielone kupy; a organizm takiego malenstwa potrzebuje troszke czasu - nawet tydzien albo i dwa, zeby sie przyzwyczaic; wiec glowa do gory i obserwuj: zapach i jakby ich sklad;
a ja mam pytanko: czy ktoras z mam daje juz swojej pocieszce SINLAC?? bo jesli tak, to mam pytanko ile tego dajecie do butli,zeby nie bylo za geste i dzidzia mogla to wypic, bo mi lekarka juz za tydzien kazala to wprowadzic; z gory dziekuje za odpowiedz;
spokojnej nocki dla was i waszych skarbow :))
 
Jeju a my bylismy na sczepieniu i jak mi babeczka zważyła Szymona to sie zalamałam 8 tygodniowe moje dziecko waży 6600g !!!!!:szok: i co jest dziwne wcale nie jest gruby....tylko taaaki duży!!!!

Dziewczyny ja mu zakładam body 3-6 miesięcy.....:eek:
 
ATsonia ja tez zakladam sporo ciuszkow 3-6 jesli dana marka tak oznaza ciuszki (np NEXT),aczkolwiek moja Juli z fot wydaje mi sie mniejsza niz Twoj Szymonek a wazy dokladnie tyle samo.Moze jest krotsza,ma 63cm:tak:
Ale...no przeciez teraz dopiero skojarzylam ze Twoj synek jest 2 mies mlodszy!!!-ale masz kolosa faktycznie!!!
 
Gosia ale sie nameczylo malenstwo:-(a ty siebie nie obwiniaj.

Maly mi sie troche poprzestawial.
Zasnal wczoraj jak zwykle przed 22 wstal o 4:30 zjadl a potem wstal o 6 i koniec spania,lezal w lozeczku patrzyl na karuzelke i czasami kwekal.
A najlepsze jest to ze w dzien malo spi,wczoraj moze z 1,40h ale nie jedbym ciurkiem tylko z przerwami i ciagle mi marudzi:baffled:ja juz czasami nie mam sily.
Wasze dzidzie tez takie marudne?
Przed wczoraj wstal po 3 z kupa w pamku ale przynajmniej rano spal do 7.
We wtorek chyba poszedl spac przed 22 a potem wstal o 5 i spal do 7:40.
W tamtym tygodniu przesypial cale nocki.
Zasypial przed 22 a budzil sie przed 7 albo po 7.
 
Gosia u mnie wczoraj było to samo mały wył od 18 do 20 normalnie gorzej się darł niz jak miał kolki i u nas nawet czopek nie pomógł :-(

Ewelcia co do jedzenia naszych pociech to byłam wczoraj na szczepieniu i gadałam z pediatra że mały ma dni że nie chce zabardzo jeść je małymi porcjami itp. więc w poniedziałek idę zrobić małemu wyniki krew i mocz i zobaczymy powiedziała że jak wyniki będą dobre to znaczy że taka jego natura że lubi potroszkę jeść a częściej a czasami :sorry:
a ja się boję tego pobrania krwi u Alanka bo to napewno będzie go bolało i nie wiadomo ile razy będą go kuli żeby znaleźć żyłę :-( no ale to dla jego dobra :sorry:
po szczepieniu mały troszkę marudził i płakał :baffled:
 
reklama
Avanti no wlasnie zeby cokolwiek stwierdzic u malego dziecka potrzebne sa badania a tu ich nie robia jak dziecko robi siku i kupe:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale w piatek jedziemy do PL i po niedzieli jedziemy orywatnie do pediatry,tesciowa ma mi skolowac nr.to takiej porzadnej pediatry(wszyscy ja chwala)i tez powiem jej co i jak i napewno zaleci badania.
Jak bedziesz miala wyniki to napisz co wyszlo.
Miejmy nadzieje ze z Twoim synkiek i moim wszystko ok i ze to ich taka uroda.

Moj wczoraj zjadl 540ml mleka i 100ml mleka z kleikiem kukurydzianym,do tego herbatka.
Kupilam mu z anyzem,koprem i rumiankiem,ona jest niby po 4m ale ja mu daje tak z 50ml dziennie i jak narazie nic sie nie dzieje:no:
 
Do góry