reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Ja moją malutką przyzwyczajałam do smoczka podobnie jak moje maleństwo :-D przytrzymywała itd. teraz wypluwa smoczek jak jest głodna, jak ma spać w swoim łóżeczku albo jak już głęboko zaśnie. Co do spania w łóżeczku, to próbuję być twarda :-D i staram się aby od 23 do 7 w nim była. Czasami potrafię wstać jakieś 10 razy przed jej snem żeby włożyć jej do buzi smoczek :baffled: hi hi aż w końcu zaśnie. Mój wujek był z swoim synkiem (3 miesiace) u logopedy i polecił im takie podłużne smoczki, no i kupiłam smoczek philips avent w aptece, to jest chyba ulubiony smoczek Patrycji, bo mam jeszcze dwóch innych firm ale ich już nie używam. He he jak Patrycja jest głodna to wydaje taki dźwięk " eja eja eja eja" bardzo szybko, i potrafi całą rączkę swobie włożyć do buźki :-D:-D mały głodomor potrafiłby sam siebie zjeść :-D
 
reklama
Mój mały właśnie lezy w łóżeczku i bawi sie karuzelą już od 10 min i gada po swojemu a rączki też pcha do buziaczka aż miło popatrzeć . Mój też się uśmiecha cudnie tylko jeszcze zdjecia nie ma z uśmiechem wogóle zła jestem na męża bo zgubił akumulatorki do aparatu i nie mogę robić zdjęć a z zakupem nowych to się nie spieszy chyba muszę się sama wybrać do sklepu i kupić.
Miroslava super mały przybiera na wadze ciekawe ile mój teraz waży .
Wiecie co mój Mikołaj chyba nie lubi lerzeć na brzuszku jak go wczoraj położyłam to tylko chwilkę lerzał i potem był płacz ile wasze maluszki lerzą na brzuszkach.
 
Kasiulka no ja nie licze czasu patrzac na zegarek,ale raczej dlugo Juli wytrzyuje na brzuszku.Bo ja wiem,jakies 20 min sobie lezy,potem troche steka-ale to strzal bo czasu nie mierzylam.Tylko nie kladz dzieciaka na brzusiu po jedzeniu od razu bo Ci uleje-Julicie tak sie zdarza wiec na brzuchu laduje z 1h po jedzeniu.:-D
 
Truda23-moj synus też wypycha język...to chyba normalne??? zastanawiałam się nawet czy cos mu w buzi nie przeszkadza....ale kiedys któraś z dziewczyn pisala o tym wystawianiu języka, że to normalne


Miroslava1979- ja wczoraj wazłam Szymona u lekarza-5080 g, a jak wychodzilismy ze szpitala 4 tygodnie temu to ważył 3900g, to chyba niezły wynik???
 
Dziewczyny Julita rzadko bo rzadko ale tez czasem wypycha jezyk.
ATsonia-peikny wynik i taki optymalny-1kg w miesiac to jak moja Juli.
 
Mamusie, a ja tak troszke z innej bajki; czy mozecie napisac, jak ubieracie swoje malenstwa w taka pogode; bo ja juz zielona sie robie, bo niby bardzo cieplo jest, ale jednak wiatr chlodny; i napiszcie, czy wasze dzieciaczki tez zmarzlaczki sa, czy nie;
 
ah rano o 5 maly plakal jak wstal,bolal go brzuszek,potem przed 9marudzil i troszke sie prezyl az przed 11 zrobil mega kupe:-D:-D:-D.
moj juz nie zabardzo przepada za smokiem,bardziej woli raczki:tak:wypluwa smoka.
moim zdaniem lepiej jak ssie smoka niz palce bo smoczka mozna oduczyc ssac a palcow ciezko bo ich sie nie da wyrzucic-chyba ktos juz o tym pisal-Madzik??

dzis znow deszcz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
moze pozniej wyjdziemy na dwor
 
reklama
agazoja - nasz synek lubi ciepełko. Na spacery (no, przez ostatni tydzien to byl na tarasie w lezaczku, bo mama chora) na razie jest ubierany w body + spiochy, na to pajac polarowy i kocykiem go przykrywam. Co parenascie minut sprawdzam kark, czy mu nie goraco, ale nie, wiec chyba jst ok.

U nas znowu kryzys wagowy. Ostatno juz bylo ladnie, a teraz znowu zonk i pediatra kazała wpychac malemu wiecej jedzenia. Kurcze, jutro konczy 6 tygodni, a od wagi urodzeniowej dopiero 500 g przybrał. Niby wszystko w porządku, juz troche mniej kup robi (jakies 4-5 na dobe, wczesniej to bylo chyba z 10), je ok. 500 - 600 ml na dobe. I przez ostatnie 2 tygodnie tylko 200 g przybrał:-( Chyba jako jedyna z tego forum mam ten problem, ze musze wciskac malemu zarełko.
 
Do góry