reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Moj wlasnie zasypia.
kupy wczoraj nie bylo,bakow tez mniej,dzis jest ale takie male popierdywanie.
Dziewczyny zastanawiam sie czy go przypadkiem dziasla nie swedza,pcha palce strasznie do buzi i troche jak by zaczale sie przy tym slinic.:crazy:
Temperatury nie ma bo sprawdzalam.

Sara no to Twoj maz ma przerabane hehe.
Zeby to z czym innym biegal ale z kupkami hihi
 
reklama
Cześć Dziewczynki

Ewelcia - rzeczywiście może lepiej sprawdzić czy wszystko ok. Podobno dzieci maja czasem takie gorsze dni kiedy nie chca jesc ale nie wiem czy dotyczy to tak małych dzieci. I z tego co pisałaś to juz chyba kolejny dzien kiedy Szymek tak mało je. Bo wydaje mi sie ze to jednak troche mało - Nadia jest młodsza o kilka tygodni od Szymka a zjada 720ml mleka + 100 ml herbatki. Pewnie jakbym jej dawała cześciej i wiecej to tez by zjadała bo taki mały z niej głodomor ale nie chce przesadzac.
Pewnie okarze sie ze nic złego sie nie dzieje ale lepiej dmuchac na zimne - daj znac po wizycie
 
Kitkitakie problemy z nim zaczely sie juz przed swietami,wiec juz troche trwa,myslalam ze przejdzie.
placze strasznie jak jest glodny a jesc nie chce

Wlasnie Szymek idzie do mycia bo zrobil mega kupe
 
Sara - jak wiesz Nadia tez robi zielone kupki:-( ale poza tym jest wszystkook, przynajmniej tak wyglada. Ja mam szczepienia we wtorek i zobaczymy czy jak powiem o tych kupkach to mi ja zaszczepia:baffled: pewnie tak bo do dupy sa Ci lekarze - szukam nowej przychodni ale w tych z polecenia znajonych lekarze nie przyjmuja nowych pacjentów- limity:baffled: ech juz pomału przyzwyczajam sie ze mam pod górke ze wszystkim
 
Ewelcia ja z małą mam to samo od kilku dni.Jest bardzo głodna i płacze a jak daje cyca to ona sie strasznie złości , wypluwa i jeszcze bardziej krzyczy.Tylko ze u nas jest tak popołudniami a rano i w nocy jest ok.W nocy budzi sie co godzine jesc.Nasze dzieci maja po dwa miesiace,wiec moze to jakis kryzys w tym wieku.:no:
 
Iwona u mnie bylo ok tylko o 3 w nocy,zjadl normalnie ale tylko 60ml,o 7 juz placz i teraz mu dawalam to wiecej sie bawil niz jadl ale nie plakal tylko wypluwal:baffled:
 
no i masz babo placek ....
.... wczoraj [pozwoliłam sobie na smażonego kotleta mielonego z cebulą chciałam spróbować i miałam 3 godziny płakania nawet na rękach .
Czy wasze maluchy też tak płaczą aż do zaniesienia.
Bo mój w momencie potrafi się tak rozkrzyczeć że dziś nawet z wózka musiałam go wyciagać :szok::szok::szok:na spacerze .
Kłębek nerwów ze mnie dom nieposprzątany zero czasu dla siebie forum to już nie mam czasu czytać (a bym bardzo chciała)
mam totalnego doła jak się zbliża pora kompania to mnie szlag trafia bo już wiem co będzie .
Mażę o tym żeby mały miał już z 2 latka :-D albo przynajmniej żeby się potrafił 30 minut poleżeć i czymś zająć a on wiecznie krzyczy.
Ostatnio teściowa mi mówiła że chłopiec nie powinnien długo płakać bo może dostać przepukliny.
:no:Jak:eek: nie urok to sraczka każda z nas ma jakiś inny problem .
 
Mamusia , moja mała najpierw płacze , jak szybko jej nie wezme to az krzyczy a pózniej zanosi sie od płaczu i nie moze złapac powietrza. Ja jem wszystko i na szczescie małej nic nie jest.
 
reklama
Sara - z tego co kojarze, karmisz piersią? Bo nasz Tadzik tez robi niektore kupy zielone i nasza pediatra powiedziala, ze dzieci karmione piersią tak mająi ze to normalne. On nie ma zadnych problemow z robieniem kup, no i raz są żółte, raz złote, a raz zielone. Jesli pediatra powiedziala ze to ok, a maly nie ma praktycznie zadnych dolegliwosci brzuszkowych, to ja przyjęłam, ze takie kupy to norma.

My bylismy dzis w Instytucie Matki i Dziecka - wyznaczyli nam termin operacji na listopad dopiero... Sprobujemy prywatnie, czy się uda wczesniej, ale jak dzwonilam, to tez ciązko z terminami :-(Na szczescie w naszym przypadku wystarczy jedna operacja na ten rozszczep, ufff. A maly nawe nei zauwazyl, ze byl u lekarza, cała wizyte przespal, nawet jak mu lekarz zaglądal w gardziłko:-D

Dziewczyny, ja teraz chwile slabosci miewam ze względu na niewyspanie. Tak bym chciala sobie pospac!!! Bo tak to mogę sie dzieckiem zajmowac, ale ten brak porządnego snu wykańcza.

Nie mogę doczekac sie, kiedy znow przyjedzie moja mama do nas, jednak jak jest osoba do pomocy to jest super. A tak to do 20 jestem dzis sama w domu:baffled: I mezowi co chwila cos dodatkowego wypada, ehh, takie glupie zbiegi okolicznosci, ze akurat teraz on jest mniej w domu, no ale co poradzic.
 
Do góry