reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

Właśnie! Brokuły! Sama ugotuję. No właśnie strasznie mały wybór tych słoiczków:baffled:. Jak czytam jak piszecie o dyniach, szpinakach, brokułach to zachodzę w głowę, gdzie Wy to kupujecie:confused:!
 
reklama
u nas juz jeden posilek jest zastapiony sloiczkiem z reguly. Na razie w odstawke poszla marchewka bo Lenka ma przy niej odruch wymiotny a wszystko inne wcina ze az milo, nawet brokuly ze sloiczka:)

Bodzinka co do miseczek to u mnie tez nie moglam znalezc miseczki w wielu sklepach a jak byly to jakies badziewne i obrosniete kurzem. w koncu kupilam taka z rossmanna bo byla w promocji i nawet porzadna
 
Carine tylko u nas ta z rossmana obrośnięta kurzem :-( Jutro pójde w miasto..No i może przejade się w tygodniu do Bytomia to tam cos będzie...
 
Bodzinka najlepszego dla Fifka ;-) My też kończymy 5 ale jutro. Ja miseczkę mam gdzieś w kartonach ;-) ale na razie w sumie jest za duża i nie korzystamy. Dopiero jak Hubert będzie sam próbował to ją użyjemy. Na razie korzystam ze zwykłej małej, takiej którą mam pod ręką. Ja wczoraj już kupiłam słoiczek z kurczakiem...może w tygodniu spróbujemy czegoś nowego. A na dzisiejszy obiad właśnie brokuł, ale gotowany przeze mnie na parowarze, bo ciężko dostać go u nas.
 
moj maly juz tylko 1 dziennie pije mleko i to z wielkim obrazeniem jak ja to mowie no i 2 razy w nocy. rano kleik potem deser, obiadek po obiadku niechciane mleczko i przed snem kaszka no i ostatnio miedzy posilkami troszke biszkopcika dostanie taki nasz schemat dnia jesli chodzi o posilki
 
moj maly juz tylko 1 dziennie pije mleko i to z wielkim obrazeniem jak ja to mowie no i 2 razy w nocy. rano kleik potem deser, obiadek po obiadku niechciane mleczko i przed snem kaszka no i ostatnio miedzy posilkami troszke biszkopcika dostanie taki nasz schemat dnia jesli chodzi o posilki
Bo Wojtuś to już duży chłop i co mleczko będzie pił cały dzień!!! ;-) On chce konkrety ;-)
 
Bo Wojtuś to już duży chłop i co mleczko będzie pił cały dzień!!! ;-) On chce konkrety ;-)

musze sie niestety zgodzic w 100% jesli chodzi o te konkrety ostatnio juz nawet deserki nie zabardzo no chyba ze jest marcheweczka z jablkami to tak ale same owoce to juz nie zabardzo, najchetniej konkretny sloiczek z miesem az sie boje co z niecho wyrosnie :-D ja tu na mieso raczej nie spojrze a tu taki mięsożerca mi rosnie
 
bodzia ja pewnie będę po 5 miesiącu wprowadzała mięsko. ale powoli. póki co się z niczym nie spieszę hehe może dlatego, że nawet rozpakowana nie jestem bo chwilowo u kuzyna. przez to też poki co jedziemy na słoiczkach bo blender i cała reszta mojego sprzętu czeka na strychu, ale od przyszłego tygodnia mam zamiar większość gotować sama. co prawda nie wiem jak się do tego zabrać. czy mogę zrobić porządną mieszankę z warzyw, które już jadł czy lepiej np. tylko 3 warzywka i na tym koniec na dany dzień. pomysłów i wiedzy na ten temat jeszcze brak hehe
kaczucha możesz jakieś pomysły podrzucić co ty tam pichcisz maludzie :-D
 
reklama
ja od kilku dni gotuję sama dla Mikołaja - widzę że mu to bardziej smakuje- mi samej bardziej smakuje :) Dziś marchewka (1/2) z ziemniaczkiem ( małym), odrobiną selera (3x3 cm) i kilkoma listkami natki pietruszki z łyżeczką kaszy mannej ( porcja na 2 dni). Wszytstko- jeszcze ciepłe zmieliłam blenderem :)
 
Do góry