reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

My już za siedem dni podamy pierwsze jedzonko. Wszystko jest już przygotowane. :sorry2::tak:
Pamiętam, że dla swojej siostry też "pomagałam" jeść deserki, zupki, ale szpinaku dla niej nie dawaliśmy.
 
reklama
kupiłam słoiczek w rossmanie ten ich firmowy duży w promocji za ok 2,5 zupka jarzynowa

ja dzisiaj wlasnie kupilam tez taki na sprobowanie tylko delikatne warzywa i Lenka wcinala az milo. Pomyslalam ze skoro on ma 190g to dam jej polowe a potem musialam biec podgrzewac jeszcze troche wiec w sumie zjadla prawie caly sloiczek a teraz baki puszcza po nim i sie cieszy:)
 
A te zupki ze słoiczków można zagotowywać? Bo coś mi majaczy, że nie. Więc nie dam rady dodać manny do gotującej zupki. Kurcze, wyjdzie na to, że kupię gotową, a tą Mąż zje - bo uwielbia ;)

Gdybym ja musiała jeść te słoiczki, to bym z głodu umarła. Co jeden to gorszy. Mdli mnie od samego zapachu. Ja nie wiem, czemu Franek tak bardzo je lubi. Czekam tylko na wiosnę i będę gotować sama.

Wiecie co dziś w Rossmanie widziałam? Oni mają też swoje jedzonko i już po 4 miesiącu jest słoik z warzywami i mięsem - wołowiną!! !!
 
Franek je lubi bo to nowe smaki a on nie zna innych:-D:-D Więc dla niego nie sa mdlące, mało słone itp. Ja miałam koleznka, która 3 letnia córe karmiła słoiczkami bo jej sie nie chciało gotowac. I to nie było sporadycznie tylko pare razy w tygodniu....
 
ewatez zrobilam wielkie oczy jak zobaczylam te dania z miesem ale na warzywka sie skusilam

a propos karmienia sloiczkami to zastanawiam sie co takie dziecko pozniej bedzie jadlo skoro przyzwyczajone jest do sloiczkowego jedzenia
 
reklama
Olcia - nie wiem jaki jest z hippa, bo dawałam tylko bobovity i powiem, że jest niezły, choć sama nie przepadam za szpinakiem:-) Generalnie u nas głównie bobovita, trochę gerbera, a z hippa dynia z ziemniaczkiem - pyyyyycha:-) (przynajmniej synek tak twierdzi;-)) i śliwki.
 
Do góry