reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

u nas dynia z ziemniakami poszła na dwa razy za pierwszym był mały opór a na drugi dzień była przepyszna, nigdzie nie mogę dostać tej brokuły nawet w auchon musze polecieć do piotra i pawła tam jest wszystko
 
reklama
Kasiarem, jak Wam następnym razem trochę dyni zostanie, to prześlijcie nam - Franek zje z pocałowaniem ręki :) Jak mu dynię podaję, to się czepia mojej ręki rękami i nogami (jak na trzepaku - robiło się takie kiełbaski - kojarzycie?:)).

Dziś byłam w wydawnictwie i panowie jedli marchewę zmieszaną z brokułami ze słoiczka. Mąż nie spodziewał się, że Franek ma tak mocny chwyt i musiał się z nim siłować ;) W rezultacie - brudna koszulka, śliniak, spodnie i skarpetki :/ Chyba ich już więcej samych nie zostawię ;)
 
Oliwka degustowała dzisiaj szpinak z ziemniaczkiem...niestety nie polubiła nowego smaku...miała biedna torsje i WSZYSTKO wypluwała... szpinak idzie zatem w odstawkę.:///

U nas szpinak z ziemniakiem też nie przeszedł :-) Jutro testujemy warzywka rossmannowskie. Ewa to mięso po 4 miesiącu też mnie zastanowiło... były też chyba z kurczakiem itp...
Tak poza tym to jakby komuś umknęło - w rossmannie są teraz promocje słoiczkowe :-) ja już narobiłam zapasów.
 
Zgadza się - też dziś kupiłam kilka na wyjazd do dziadków :) Przy okazji odebrałam pudełko nr 2 z Hippa :)

Orientujecie się może, czy zupa-krem Hippa ma gęstszą konsystencję niż Gerberowskie zupki? Bo tych płynnych ja już się nie podejmuję podawać bez zagęszczania, a na razie nie chce mi się kombinować. No i nie wiem, czy otwierać ten krem, czy jeszcze sobie odpuścić.

A kleikiem ryżowym też mogę zagęścić? Bo jego się dodaje do płynu o temp. 40 stopni - nie trzeba zagotowywać, więc do słoiczków by się nadał. Tylko jak ja się zorientuję, że już jest 40 stopni, jeśli podgrzewam w mikrofali?... Trzeba będzie na czuja coś pokombinować.
 
nie mogę sprać marchewki z ubranek drugą dostanie na golaska :-) spoko dynia dla was :-)

jak mam ją nauczyć pić z butelki? bo mi tylko gryzie smoczek dziąsłami i gada do niej a jak zabiore to się denerwuje traktyje to jak gryzak a ja mam problem bo jestem uziemniona
 
Kasierem no cóz spróbuj kubeczka.A co do ubranek spróbuj tego odplamiacza OXY u nas jest rewelacyjny i to nawet ten biedronkowy.
U nas hitem jest herbatka jabłko z melisą...Dostał od cioci i wczoraj mu dałam na spróbowanie. Super bo ostatnio na dworze ewidentnie mu sie pic chce a nie jesc a ja nie zawsze mam gdzie mu cyca dać Bo juz na spacerze spożywanie mamy opanowane cycula.
 
Ewa - kleikiem ryżowym sie świetnie zagęszcza. Przetestowałam przy zupie dyniowej - po rozmrożeniu zrobiła się jakaś rzadka. Sypnęłam miarke kleiku i było ok.
 
cristalrose teraz wytłumacz mi jak głupkowi z tą kaszką hehe jaką masz kaszkę? z tych błyskawicznych po 6 miesiącu, żeby była z glutenem? i dodajesz do innej łyżeczkę właśnie takiej i to wszystko? ja to taki głupol pod tym względem :-D aaaa i czy to trzeba codziennie podawać czy np. co 2 dni będzie ok?
 
Gosia, z tego co wiem, co codziennie raz. Np. do zupki. Ale jaka jest ta gotowa kaszka to nie wiem, bo ja kupiłam zwykłą :) No ale po świętach już trzeba będzie zacząć ją wprowadzać, bo się nam będzie 5 miesiąc kończył...
 
reklama
ewa ja też mam zwykłą... no ale pewnie się zdarzy, ze nie będę sama gotowała (bo mam zamiar sama gotować zupki skoro mam czas) i jakoś ten gluten trzeba podać i stąd moje pytanie :-)
 
Do góry