reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

cristalrose teraz wytłumacz mi jak głupkowi z tą kaszką hehe jaką masz kaszkę? z tych błyskawicznych po 6 miesiącu, żeby była z glutenem? i dodajesz do innej łyżeczkę właśnie takiej i to wszystko? ja to taki głupol pod tym względem :-D aaaa i czy to trzeba codziennie podawać czy np. co 2 dni będzie ok?
Gosia - masz 2 opcje z bobovity - mleczna manna - można dodać do kaszki ryżowej (wyglądają tak samo) albo owocowa manna - do deserków. Podawać po 1 łyżeczce codziennie przez ok 1 miesiąc - jeśli karmisz piersią, a 2-3 miesiące jeśli mm. Po tym etapie można podawać pełne posiłki glutenowe :tak:
 
reklama
Dziewczyny help! Mój młodziak nie chce wogóle pić! Ani herbatki, ani wody ani soków:/

Kupiłam słoiczek z kurczakiem ale jeszcze chyba zaczekam... dziewczyny a kiedy będzie można przejść na "normalne" jedzenie? ile dziecko musi skończyć miesięcy?

Czy wasze dzieci dalej ulewają?? Mój herbatkę zwraca w całości, mleko ma zagęszczane a i tak zwraca i papki też. Mam już dość a znajoma mówiła że to może potrwać do roku:/ A jak zagęszczę mleko kleikiem to rzyga jak kot:/
 
Wiolcia moj ulewa jedynie po mleko w sumie nazwalabym to nawet wymiotami a nie ulewaniem ale lekarka mowi zeby sie nie przejmowac. kaszki, sloiczki, herbatki toleruje bez problemu
 
To są te kaszki, tzn owocowej jeszcze nie używałam i w zasadzie mam tylko próbkę, ale jak się sprawdzi to zakupię;-)
BoboVita mleczna kaszka manna, UNIKALNY SMAK! | Zobacz etykietę | Nasze produkty | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
BoboVita kaszka manna wieloowocowa NOWOŚĆ! | Zobacz etykietę | Nasze produkty | BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!

Wiolcia - u mnie to samo, ale nasilone w pozycji siedzącej i na brzuszku, tylko po obiadkach nie ulewa. Tyle, że ja niczym nie zagęszczam.... może Krzysiu ma refluks, lekarz to wykluczył?
 
wiolcia cristal a chłopcy są na mleku AR?
co do glutenu to widziałam ostatnio słoiczki po 5 mies. z dodatkiem kaszki mannej, np zupka jarzynowa z kaszką manną- widać dostosowane juz do nowych wymogów
 
doprałam marchewkę kupiłam odplamiacz w lidlu w5 tylko na opakowaniu było napisane żeby kolory moczyć nie dłużej niż godzine ale olałam bo zawsze tak piszą a plamy nie zchodzą i moczyłam cały noc :p plamy zeszły i nie tylko plamy :-D

powtarzam moje pytanie o wekowanie jedzenia dla dzieci czy nacie coś takiego w planach
 
reklama
Kasiarem - ja nagotowałam zupy z dyni (bo miałam z ogródka ostatnią), ale wolałam pomrozić niż wekować. Jak będą świeże warzywka to będę gotowac na bierząco - co 2 dzień. A potem to już Idylla będzie dostawać kawałek marchewki do ciumkania.
 
Do góry