reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

kupiłam słoiczek w rossmanie ten ich firmowy duży w promocji za ok 2,5 zupka jarzynowa
a co soczków to bobo vita od 4m-c jabłkowa była okropna woda ble nawet jej ja nie chciałam dziś kupiłam bobo fruta i niunia tak ładnie piła ;-) mamusia zadowolona sprobowałam a to było takie słodkie aż sie zdenerwowałam ale z jedenego bobofruta bo rozcięczeniu będe miała 20 bobovit

nigdzie nie mogę dostać brokuł z jakiej to firmy?
 
reklama
kupiłam słoiczek w rossmanie ten ich firmowy duży w promocji za ok 2,5 zupka jarzynowa
a co soczków to bobo vita od 4m-c jabłkowa była okropna woda ble nawet jej ja nie chciałam dziś kupiłam bobo fruta i niunia tak ładnie piła ;-) mamusia zadowolona sprobowałam a to było takie słodkie aż sie zdenerwowałam ale z jedenego bobofruta bo rozcięczeniu będe miała 20 bobovit

nigdzie nie mogę dostać brokuł z jakiej to firmy?
Ja brokuły z gerbera mam. Innej firmy nie widzialam w sumie...
 
Tak jest - brokuły są Gerbera. Paskudztwo :) Ale Frankowi smakuje ;) Dziś mieszam brokuły z marchewą, bo zostały mi dwa takie jednoskładnikowe słoiki.
 
Tak jest - brokuły są Gerbera. Paskudztwo :) Ale Frankowi smakuje ;) Dziś mieszam brokuły z marchewą, bo zostały mi dwa takie jednoskładnikowe słoiki.
Ewa jak ja bym chciała, żeby Hubert miał taki apetyt jak Twój Franuś. Hub to jak taki francuski piesek tylko wybrane rzeczy zje ze smakiem ;-) Jak mu coś nie pasuje to jest walka ;-)
 
Igor też wpiernicza wszystko :) jedyny niewypał do tej pory to szpinak z ziemniakami hipp, bobovita wchodzi pięknie, a ten hippowy jakiś taki gorzki...
 
Wytłumaczcie mi o co chodzi z tą kaszą manną, bo chciałabym po świętach zagęszczać nią zupki.
Mam zwykłą - chyba lubelli. I teraz co? Mam ugotować na wodzie łyżeczkę kaszy manny i dodać ją do zupki?... Niby jak mam ugotować jedną łyżeczkę?
 
Wytłumaczcie mi o co chodzi z tą kaszą manną, bo chciałabym po świętach zagęszczać nią zupki.
Mam zwykłą - chyba lubelli. I teraz co? Mam ugotować na wodzie łyżeczkę kaszy manny i dodać ją do zupki?... Niby jak mam ugotować jedną łyżeczkę?
Właśnie dlatego sobie odpuściłam i poszłam na łatwiznę z kaszką gotową;-) A zupy będę gotować jak marchewka wyrośnie.
 
Oliwka degustowała dzisiaj szpinak z ziemniaczkiem...niestety nie polubiła nowego smaku...miała biedna torsje i WSZYSTKO wypluwała... szpinak idzie zatem w odstawkę. Mati stwierdził, że po niej zje (on lubi szpinak) po czym szybciutko leciał do kibelka wypluć:///
 
reklama
Do góry