reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

chcę powoli zacząć wprowadzać krowę - od czego zacząć - od jogurtu naturalnego? a może od mleka modyfikowanego, ale które najlepsze?
 
reklama
Wg mojego VETa junior jest powyżej 3 lat i strasznie go wkurza to co teraz wymyślili ;-)

Jazz ja bym zaczęła od gotowej kaszki na mleku modyfikowanym ;-) Są też deserki z dodatkiem jogurtu lub twarożku - szczerze mówiąc ja właśnie zaczęłam od takich deserków.
 
Jazz, Natalia chętnie zjada desery słoiczkowe z twarożkiem lub jogurtem, nasze jogurty jej nie pasują, więc nie wciskam. Ignacy lubi kaszki to może albo kaszkę na mleku albo taki słoiczek?
 
dzięki dziewczyny - zacznę chyba właśnie od tych deserków słoiczkowych i kupię też jakąś kaszkę na mleku - powoli myślę o odstawieniu Igo od piersi - mam wrażenie, że to zdecydowanie porawi sytuacje z jedzeniem innch rzeczy - teraz wie, że nie musi się wysilać bo przecież jeszcze ma cycka....
 
Natalka wczoraj na noc zjadła zupkę, 190, w nocy obudziła sie na jedzenie dopeoiro o 3:40.
Dzisiaj zjkadła 2/3 zupy, a później prawie całą parówkę dla dzieci. Szok. Parówka ewidentnie jej smalkowała, a jak dawałam jej jakiś czas temu to w ogóle nie była zaiteresowana. Dzisiaj wysępiła kawałek normalnej od mojego taty io dlatego wieczorem dałam jej własną. Mam nadzieję, ze powoluitku się odstawi chociaż oboiwiązkowo koło 19:00 musi dostać mleko.
 
Mamy powiedzcie mi czy dajecie juz swoim maluchom ine serki niz ze sloiczkow, tzn. bakusie sa takie teraz puszyste, kiri albo danonki chociaz o tych ostatnich to sa rozne opinie.
 
reklama
Tusiekn ja w zasadzie daję już wszystko Olemu, tzn. bardziej do popróbowania niż do jedzenia. Mój lekarz mówi, że mogę dawać mu Danonki, ale ja jeszcze nie dawałam.
 
Do góry