reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

No właśnie, ja też oglądałam ten program na TVN Style i znowu się okazuje, że co lekarz to opinia :-( Mi lekarka powiedziała, że jesienią to nie ma większego znaczenia, że najbardziej przydatne są przeciwciała wiosną ... no więc zgłupiałam i stwierdziłam, co ma być to będzie, mamy jeszcze to 1 karmienie i musi wystarczyć ;-)

Vertigo masz rację, jeszcze pokarm trochę, w końcu Antosia ma 10,5 miesiąca!
 
reklama
Oj, cięzko idzie odzwyczajanie Natalki od mleka. Próbuję odstawić jej jedno karmienie wiecxzorne, niech jedno zostanie, to przed spaniem, koło 21:40-22:00, ale koło 19:00 Natalia tak sie domaga mleka, że nic nie jest w stanie jej zainteresować. Przychodzi, przytula się, podciąga bluzkę, zaczyna płakać... Chyba, że mnei nie ma, wtedy ok.
 
Magdusiek a nie zje czegoś innego w to miejsce? Ja tak miałam z Olim i bez problemu zjadał co mu dałam ;-)
 
No to chyba jedyne wyjście Ci zostało ... musisz znikać z jej oczu o tej porze - trochę trudne do wykonania ... albo idź z nią na spacer, w wózku daj jej w rękę coś dobrego do jedzenia, może to coś pomoże?
 
A Oli ostatnio się poprawił, i taki pełniejszy mi się wydaje i cięższy ... to chyba przez tę kaszkę na mleku modyfikowanym? Sama nie wiem!
 
ona ew. wezmie chrupki albo miskopty. A nie chgcę, zeby jadła chrupki i miskopty ;-) Z oczu ciężko je zejsc, bo jestem z nią sama. Zobaczę, moze jej przejdzie ten rzut na mleko, kilka dni się udało, a dzis znowu, wczoraj to samo było.
 
reklama
Do góry