reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Siemka dziewczyny
Teddy zrobiłam tye schabik i Weronisia zajada się nim. Kroję jej w małe plasterki wkłądam do jej miseczki a ona sobie bierze po kawałku i wcina częstując wszystkich dokoła
 
ooo, to swietnie... :)

ja tez sie musze za to wziac w koncu... tyle, ze mi sie do sklepu nie chce leciec, mam w zamrazarce jeszcze kawalki roznych miesek dla malego i chyba dopiero jak sie skoncza to pojde... ;)
 
Ja w przyzłym tygodniu dam Natalce to, co mam pomrożone i chyba też jej coś zrobię. Ale nie wiem czy ona już jest gotowa na takie mięsko w kawałku.
 
FAkt :)
Dzisiaj ięknie jadła brzoskwinkę z mojej ręki, gryuzła po akwałku, spore kawałki całkiem, az zdziwiona byłam, że tak dzielnie sobie radzi.
 
reklama
booosszzzeeee... zeby moje dzieco tak chcialo... ::)
dostal ostatnio kawalek nektarynki to malo sie nie udlawil jak probowal wypluc... z ziemniakami w zupie bylo podobnie, oblizal z nich zupe a kawalki wypluwal, musialam porozgniatac widelcem... nie chce gryzc i tyle...
kluski, kasza, miekkie kawalki - prosze bardzo, ale jak trzeba dziasel uzyc, to sie zatyka na pol dnia... ::)
 
Do góry