reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Ja wczoraj gotowałam i mroziłam obiadki dla młodego: jarzynowa, brokułowa, buraczkowa i pomidorowa. Na szczęście już zajada moje obiadki, bo kiedyś nawet nie chciał na nie spojrzeć. Ale to chyba dlatego, że dodawałam oliwę zamiast masła i to był taki specyficzny zapach i smak.
Teddy, a jakie chiriosy zajada Krystian? Bo mi się kojarzą takie zwykłe chipsy. Ale ja nieobeznana jestem w temacie.
Młody jeszcze dzisiaj nie bardzo chce jeść kaszkę czy obiad, ale nie zmuszamy go. Najważniejsze, że pije. Ale jak dostał chrupki to wpylał, jakby nie jadł z miesiąć ::)
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Jutro będę szukać, mam nadzieję, że gdzieś na osiedlu znajdę. Mi się porypało, myślałam o chipsach chitos, takie z tygrysem czy czymś podobnym
 
Siemka a ja muszę się pochwalić.
Moja córcia zajadała się dziś pomidorową, klopsikami(które mimio ogromnego lenistwa jej specjalnie zrobiła(pomidorową też robiłam)) Jest mi tak przyjemnie, że chyba będę jej częściej gotowała.
 
Ilonak super! Gotuj, gotuj częściej koniecznie! :)

A ja dzisiaj też dałam Olinkowi pomidorówkę, z mojego talerza, gotowaną przez teściową, z domowym makaronem ... wcinał zadowolony! Pierwszy raz jadł rzadką zupkę :)
 
Doxa tą pomidorówkę to jej dałam taką jak dla nas tylko bez śmietany. Dałam jej też danonka i strasznie jej smakował wcinała aż jej się uszy trzęsły, tylko nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie na te danonki. Co o tym myślicie?
Teddy z czym dajesz Prezesowi te chiriosy, same sobie chrupie?
 
Ilonak ja z danonkami wstrzymam się jeszcze długo, one są dla dzieci od 3 lat, wydaje mi się że jest tam nieodpowiednia dawka witamin i wapnia dla naszych maluchów. Wg mnie lepiej dawać jogurt naturalny (np. z dodanymi owockami) lub biały serek ...

A cheeriosy Oli wcina od dawna! wysypuję mu garść na blat od stolika do karmienia i mam go z głowy na kilka minut ;) Zazwyczaj wtedy sama jem, albo gotuję ;)
 
reklama
Dzięki za odpowiedź Doxa, a z tymi chiriosami to muszę spróbować, ale wątpię, żeby na Nikę to działało tak zajmująco jak na Olika, który jest pewnie grzeczniejszy od Nisi. Ona jest teraz na etapie włażenia wszędzie i zawsze.
 
Do góry