reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

no probowalismy...
Prezes pomemlal, pomemlal... zobaczyl, ze inaczej sie ciagnie...
ale wieczorem to on chce szybko jesc i spac, wiec sie troche wkurzyl...
... bedziemy probowac co pare dni... :)
 
reklama
Małgosiu a czy kaszkę robisz na swoim mleku? Czy modyfikowanym? A jeśli na swoim to co z podgrzewaniem? Robię właśnie przygotowania do wprowadzania nowości i mam wiele wątpliwości w głowie.Też zastanawiam się czy podawać mu łyżeczką czy jakimś kubeczkiem z odpowiednim dzióbkiem?
 
Natalia śpi, a ja czulam, że już mam pierś pełną, więc postanowiłam odciągnąć na zapas - i wszystko fajnie tylko, że butelka mi się skończyła - jakieś 160 mam we flaszce, więcej nie wlezie :)
 
A ja dzisiaj po raz piewrszy zostawiłam swojego malucha na dłużej niż godzinę. Niewiele dłużej bo ratptem dwie i pół godziny. Odciagnęłam melczko - ale się wczoraj namachałam laktatorem - moje cycki zupełnie do tego nie przyzwyczajone. Podczas mojej nieobecności Ignaś wypił tylko 30ml - no ale tuż przed wyjsciem nakarmilam go. No i okazało się, że całkiem ładnie pije z butelki. Na butli mamy smoka, ale właśnie zastanawiam się czy nie zacząć małego uczyć pić z dzióbka - może za duży już jest na smoka...co o tym myślicie
 
Jazz, długo wytrzymałaś bez samotnych wyjść :) Ja nie byłam taka dzielna i chyba niecałe 2 tygodnie po porodzie albo 3 popędziłam sama w miasto :) My do tej pory używamy butelki habermana medeli ze smoczkiem.
 
Ina a z jakiego kubeczka pije? Ja kupiłam taki ustnikAventu - ma trzy dziurki - czy mleko nie leci za szybko, czy maluch się zakrztusi?
 
do mam karmiacych, ktorym wrocila juz owulacja PILNE!

czy po ponownym rozpoczeciu miesiaczkowania zarejestrowalyscie jakis tego wplyw na laktacje? jaie dlugie sa Wasze przerwy w karmieniu? chodzi mi glownie o noce...
 
magdusiek pisze:
Jazz, długo wytrzymałaś bez samotnych wyjść :) Ja nie byłam taka dzielna i chyba niecałe 2 tygodnie po porodzie albo 3 popędziłam sama w miasto :) My do tej pory używamy butelki habermana medeli ze smoczkiem.

Magdusiek bo ja trochę pokręcona jestem - przez pierwszy miesiąc ryczałam i najchętniej to bym się młodego pozbyła a teraz to się z nim rozstać nie mogę :laugh:

ps. jak było w kinie jak film?
 
reklama
Vertigo ja nie zauważyłam żeby coś sie zmieniło ale u nas od początku były długie przerwy w nocy od 5 do 7 godz a teraz nawet zdarza sie 8
 
Do góry