reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

ja tak samo doxa :)
jak czasem boli mnie pierś to podaje kilka razy pod rząd tą bolącą jako pierwszą...
dodam, ze tymek "opierdziela" oba cycki na raz :)
 
reklama
Vertigo ja też się nimi pocieszam tzn. plemionami  ;D ostatnio mam wrażenie że mały jest po prostu głodny...jest rozdrażniony i myślę że to przez to a i piersi są miękkie i niewiele mogę z nich wydoić.W piątek idę na ważenie to się dowiem co i jak
 
karen mój się nie denerwuje... mój się drze jakby go ze skóry obdzierali :( :-[
fakt, ze dziś ani razu nie wrzeszczał przy cycku i nawet mnie nie uszczypnął ani nie podrapał, ale robi to baaardzo często... stąd też moje kryzysy laktacyjne. ale moja pediatra zawsze mówi, zeby spokojnie do tego podchodzić, no to się staram :) nie tracić cierpliwości... może ten typ tak ma czy co? wilele dzieci tak się wydziera... a skoro przybiera na wadze to ok.
choć tak po cichu to już ez sto razy chciałam przejść na butlę :-[
 
Może rzeczywiście się najada ja od 2 miesiąca życia Sebusia ciągle mam schizę że on jest głodny a moje cyce puste
 
Karen, wydaje mi się, że im więcej o tym myślisz tym się bardziej denerwujesz i laktacja spada. Daj sobie na luz, dostaw małego tyle ile chce i nie myśl tak intensywnie i za parę dni się polepszy.Jak ja mam kryzys to piję kilka dni herbatkę Herbapolu mlekopędną z apteki i trochę piwa, ale tylko GINGERS - po nim mam az cięzkie piersi.
 
Dziewczyny bo podstawą jest POZYTYWNE MYŚLENIE i picie przynajmniej 3l ;)  Karen jak będziesz sobie wmawiać, że masz puste cyce, to takie będą!! Wmawiaj sobie że są pełne to zobaczysz co się bedzie działo! :laugh:
 
reklama
Karen pisze:
A ja kupiłam wczoraj łyżeczkę silikonową , nie mogłam się powstrzymać i dałam małemu mleczko łychą żeby sprawdzić co on z nią zrobi no i pięknie łykał aż byłam zdziwiona że tak mu to poszło jak na pierwszy raz!

bo takiego maluszka latwiej nauczyc z lyzeczki niz starsze dziecko... a jak dotad nie dawalas butli, to sproboj nie dawac w ogole... tylko lyzeczka i kubeczek...
 
Do góry