reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Mialam na mysli modyfikowane, co do krowiego pediatra powiedziala, ze mozemy sprobowac podac, zamiast modyfikowanego, ktore syn ostatnio lekcewazy. Vertigo mam rozumiec, ze Ty robisz budyn na modyfikowanym, jesli robisz?
 
reklama
budyn zaczyna sie robic na wodzie, a mleko mod. dodaje, kiedy juz zaczyna stygnac, bo jego nie nalezy gotowac...
 
ja gotuje. troche najwyzej mu witamin ubedzie ;-) no ale u nas to nie takie istotne, bo my na cycu.

a z ciekawosci: jak robisz budyn Misiu?
 
eee tam, od razu "robisz".... pare razy sie przytrafilo... ;-)

najpierw kogel-mogel z 1 zoltka i odrobiny cukru, potem zagotowuje wode z dodatkami (np. kakao, sok bananowy), potem wlewam roztwor maki ziemniaczanej i jak zaczyna gestniec sciagam z gazu... dodaje kogel-mogel, beltam, dosypuje mleko, beltam... i takie cos tam wychodzi...

a mleka nie gotuje, bo cuchnie... :dull:
 
o matko! to kombinacja. moje nie cuchnie, ale ja mam inne - sojowe, ladnie pachnie migdalami i kokosami.
 
mi kazde cuchcnie... ja mam nerwice natrectw...
...zartuje... ;-)

ale wiele "zapachow" mi przeszkadza, m.in. mleka modyfikowanego...
 
Czy maluchom w naszym wieku trzeba wode do picia z butelek przegotowac, a takie np. smakowe tez, czy nie trzeba juz?
 
wg mojej wiedzy trzeba gotowac do momentu az dziecko skonczy dwa lata. o podawaniu smakowych pierwsze slysze. moze poszukaj tu: Google
 
Ja słyszałam,że każdą wodę mineralna przed podaniem dziecku powinno się przegotować.Niestety nie wiem nic o smakowych.Sama piję Żywiec Zdrój truskawkową ale Julce jej nie podawałam jeszcze ( nie wiem czy wolno).:-)
 
reklama
Do góry