reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Jarrela, u mnie tez zero szans. w stosunku do 'przed ciaza' mam +13kg! nawet do poczatku ciazy mam +3! ::) czystka zrobiona... 'zapasy' uzupelnione... prawie... >:D
 
reklama
znowu o wadze???

ja mam jeszcze +10 do "sprzed ciazy"...
...a ogolnie 25-30 do zwalenia... i do wiosny sie pozbede... zeby nie wiem co... ;)
 
Siemka dziewczyny,
Ja poproszę o sposób na przytycie,bo teraz ważę jeszcze mniej niż przed ciążą i wcale mi się to nie podoba, może jak skonczę karmić piersią to przytyję nie wiecie jak to jest?
 
Ilonak a może zrób sobie jakieś badania? Często takie chudnięcie ma jakieś podłoże zdrowotne, a nie tylko karmienie! Kaszu wie coś o tym!
 
ilonak To dokladnie jak u mnie bo ja tez waze juz mniej niz przed ciaza i to prawie 8 kilo! :(  ale postanowilam ze zrobimy sobie drugiego bobaska teraz oczywiscie jak sie uda to waga troche pojdzie do gory  ::)  A co do karmienia to moje dziecie od tygodnia nie chce mi jesc obiadkow  :( Martwie sie tym i nie wiem dlaczego nawet jej ulubione sa be te sloiczkowe bo takie jej tylko daje bo jeszcze sama nic nigdy nie ugotowalam dla niej :-[
 
Już miałam robione, bo myśleli, że mam nadczynność tarczycy, bo dużo jem a nie tyją, ale u mnie to chyba rodzinne, bo wszyscy jesteśmy szczupli.
 
reklama
Do góry